Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekes helyzetbe csöppentem....

Érdekes helyzetbe csöppentem. Mit várhatok tőle?

Figyelt kérdés
A kollégámmal hétvégén sikerült összejönni.Beszélgettünk a hétvégéről,hogy végül is mi volt ez,de elég kitérő választ adott.A gáz az hogy is kapcsolatban van és én is.korábban már jóba voltunk,sokat beszélgettünk.Hétvégén sikerült összemelegednünk.Nem fogta arra,hogy ittunk a válasza az volt,hogy elő hozott mindent.Nem tudom lesz-e folytatás vagy mit várhatok tőle.próbál természetes lenni,mert csak mi tudjuk,de van mikor észre veszem hogy engem néz,és elég sokat forgolódik körülöttem.
2014. aug. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szexet, azt várhatsz, de csak gyorsan belédnyomja és már rohan is tovább, mert otthon túlórát hazudott -ahogy valószínűleg te is annak a szerencsésnek, aki azt hiszi, hogy hűséges a nője.
2014. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont!
2014. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval mind ketten félre keffentettetek! Hát, ez több mint dicséretes! Ha a párotokhoz nem voltatok hűségesek, akkor majd egymáshoz minden bizonnyal azok lesztek! Gondolkodj el ezen kis csibe! Ez nem egy egyszerű helyzet! Ebből semmi jó sem fog kisülni, max a pasiból a végén, de az más tészta, vagy is nem tészta! :D Amúgy a megcsalás (főleg ha még a jövőben össze is fogtok járni titokban), az a leg genyább dolog, amit ember a párjával csak meg tud csinálni! ;)
2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!