Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen helyzetbe vagyok/unk?

Milyen helyzetbe vagyok/unk?

Figyelt kérdés

Facebookon ismertem meg egy lányt,(sose ismerkedtem fb-n ezt az alkalmat leszámítva). Igazából én jelöltem be mert ott volt a suggestionbe a sulicsoport mellett és azthittem egy suliba járunk, de nem. Nem tudom miért hozta fel, lényegtelen.

Elkezdtünk beszélgetni, mondta hogy jó hogy bejelöltem, tudjuk egymás suliját/hobbiját/érdeklődési körét/. Több mint egy hete beszélgetünk már, egyik na ő ír rám, másik nap én, mintha be lenne osztva. Hasonlóan is gondolkodunk, olyanokról beszélgettünk amit közeli osztálytárssal nem tettem (ilyen elvont dolgokról stb...) Az az érdekes, hogy ha mondjuk egy ismeretlen bejelölne, max 1x beszélgetnék vele hogy hol lakik hobbi stb, persze ha még1x rám ír akkor udvariasan válaszolok neki. Én mindig mondtam, hogy ha zavarok akkor szóljon meg ilyenek és azt válaszolta hogy egyáltalán nem, jó dumcsizni.(Ő is kérdezte én is így válaszoltam). Szóval talán megismerném közelebbről, mert eddig csak irogattunk, de már lassan két hete és tényleg mindennap. Most nem azt mondom hogy összejönnék vele, de nem tudom... Nemrég megkérdezte hogy mit csinálok a hétvégén, mire nekem felcsillant a szemem, de mire megkérdeztem, hogy na és ő mit csinál, azt válaszolta hogy azzal a barátnőjével meg ezzel barátnőjével találkozik itt meg ott-.-. Szóval ti mit tennétek?:) 18/f



2014. máj. 30. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor hívd el egy találkára.
2014. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pocsék helyzetbe
2014. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az igen, képes voltál ezt mind végigolvasni és utána egy ilyen választ idecsapni :D
2014. máj. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!