Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A neten egy társkeresős...

A neten egy társkeresős oldalon írtam egy lánynak! Többi lent!?

Figyelt kérdés

Írtam neki,hogy szeretne-e ismerkedni,ő azt válaszolta,hogy igen persze!Most mit írjak neki?semmi sem jut eszembe!! :/

Nem tudom,hogy mivel indítsak,hogy ne rontsam el!??


2014. aug. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Talizz vele bmeg...

Szia szar a netem nem futunk össze? ennyi :D

2014. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja,biztos el is hinné :D azt hinné,hogy valami perverz vagyok! :D
2014. aug. 18. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát talán kezdj el vele beszélgetni??

Hogy hívják, hány éves, hol lakik nyilván tudod, de hát istenem: hova jár suliba, mik érdeklik, hobbijai, családja, szabadidejében miket csinál, ilyenekkel lehet kezdeni. Aztán ne elsorold ezeket, hanem gondold végig amit válaszol, kérdezz bele, stb.

Azért a legjobb lenne, ha ezt nem kéne magyarázzam, ÉRDEKELJEN, hogy mi van vele, ha már vonzódsz hozzá... :)

2014. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,de ezeket az oldalon mind le kell írni! :D Ezért vagyok elakadva :)
2014. aug. 18. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Látod, a sok tudás nem mindig előny. :D

Hát akkor próbálj meg belekérdezni: Mit szeret benne, mióta csinálja (ha pl. sport), konkrétan miket szokott csinálni (ha vmi nagyobb kategória), stb, stb.


Azért valami kreativitásod legyen már... De tessék, másolj ide nekem 1db érdeklődési kört, fogadjunk hogy 2 percen belül legalább 5 kérdést tudok róla írni. :D

2014. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!