Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire zavaró, ha a...

Lányok, mennyire zavaró, ha a semmiből odalépnek hozzátok az utcán, hogy szeretnének megismerni?

Figyelt kérdés

Próbálom folyamatosan fejleszteni az ismerkedési technikáimat, új dolgokat megtapasztalni. Mostanában azon gondolkodom, hogy ha meglátok egy szép lányt az utcán vagy bárhol, akinek esetleg a jelleme is szimpatikusnak tűnik, akkor csak odalépek hozzá, hogy:

Szia. Ne haragudj, de csinosnak találtalak és muszáj volt leszólítanom téged. Lenne-e kedved meginni valamit a jövőben velem? (Najó persze kicsit kidolgozottabb szöveggel)

Egy lánynál már eljátszottam, de volt barátja (elég idegesítő, hogy nem lehet tudni előre, kinek van barátja és kinek nincs. Akikre én hajtok azoknak általában mind van).

Na de... szerintetek ez mennyire bejövős? Mennyire zavarna titeket? Hogyan reagálnátok? Megéri ilyennel próbálkoznom?

Esetleg érdemes lenne előtte inkább megpróbálnom szemezni vele? Honnan lehet tudni hogy érdeklem, mert már volt rá példa hogy valakivel hosszasan néztük egymást. Ez már annak a jele, hogy szabad az út?


Nem vagyok nőcsábász és nem is akarok az lenni, csak szeretném megtalálni az igazit és ehhez ismerkednem kell minél több nővel, hogy ha majd megtalálom, akkor majd legyek annyira magabiztos, hogy nem veszítsem el.


F/27 Szeged


2014. aug. 19. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem eleg fura, inkabb ne utcan ismerkedj!
2014. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az utcán van helye az ismerkedésnek...az utcán mindig rohanok, megyek valahova, ráadásul aki megszólít általában kéreget, szóval általában meg se hallgatom, csak mondom, hogy nem :D
2014. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Amikor engem szólítanak le valami kérdéssel amit nyilvánvaló,hogy nem tajekozodas miatt tesz fel hanem csajozas céljából, magasabb lesz az önbizalmam. En ha pasi lennék tuti hogy dicsérnem a nőket. Es igenis jol esik ha észreveszem hogy tetszek valakinek. De van barátom :)
2014. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem vagy szimpatikus, akkor közölném, hogy "nem veszek semmit" és tovább tipegnék. Viszont, ha szimpatikus vagy és épp ráérek, szívesen beszélgetnék veled.
2014. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam csellengeni az utcán, ált. fülessel loholok valahova irattáskával, papírokkal olyankor nem veszem szívesen, meg amúgy se de én vagyok fura ezt elismerem.

Mondjuk alapból bizalmatlan vagyok az idegenekkel, meg utcán, azt se tudod van-e valakije a kiszemeltnek vagy hogy van-e ideje egyáltalán. Én nem javaslom ezt az ismerkedési formát, de lelked rajta.

2014. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne akadjatok fenn az utca szón. Úgy értettem hogy akárhol, mondjuk buszmegállóban, boltban, gyorsétteremben?
2014. aug. 19. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenekre is értettem.
2014. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott se,akkor dolgom van, és még neked áll feljebb, ha valakinek baráta van... pfff
2014. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szeretem, ha random belém kötnek az utcán. 23/L.
2014. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Inkább járj el olyan helyekre, ahonnan szívesen megismernél valakit. Ezt úgy értem, hogy tetszene az olyan hölgy, aki arra a helyre jár (pl. könyvtár, uszoda, konditerem, bármi, ami téged is érdekel, és szeretnéd, ha őt is érdekelné). Olyat is lehet, hogy élelmiszer- vagy ruhaüzletben "tanácsot kérsz" a lánytól, hogy szóba állhass vele, és valahogy finomat áttérsz a randi-témára.
2014. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!