Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire zavaró, ha a...

Lányok, mennyire zavaró, ha a semmiből odalépnek hozzátok az utcán, hogy szeretnének megismerni?

Figyelt kérdés

Próbálom folyamatosan fejleszteni az ismerkedési technikáimat, új dolgokat megtapasztalni. Mostanában azon gondolkodom, hogy ha meglátok egy szép lányt az utcán vagy bárhol, akinek esetleg a jelleme is szimpatikusnak tűnik, akkor csak odalépek hozzá, hogy:

Szia. Ne haragudj, de csinosnak találtalak és muszáj volt leszólítanom téged. Lenne-e kedved meginni valamit a jövőben velem? (Najó persze kicsit kidolgozottabb szöveggel)

Egy lánynál már eljátszottam, de volt barátja (elég idegesítő, hogy nem lehet tudni előre, kinek van barátja és kinek nincs. Akikre én hajtok azoknak általában mind van).

Na de... szerintetek ez mennyire bejövős? Mennyire zavarna titeket? Hogyan reagálnátok? Megéri ilyennel próbálkoznom?

Esetleg érdemes lenne előtte inkább megpróbálnom szemezni vele? Honnan lehet tudni hogy érdeklem, mert már volt rá példa hogy valakivel hosszasan néztük egymást. Ez már annak a jele, hogy szabad az út?


Nem vagyok nőcsábász és nem is akarok az lenni, csak szeretném megtalálni az igazit és ehhez ismerkednem kell minél több nővel, hogy ha majd megtalálom, akkor majd legyek annyira magabiztos, hogy nem veszítsem el.


F/27 Szeged


2014. aug. 19. 10:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát engem idegesíteni szokott, ha valaki odajön hozzám vagy beszélgetni akar a buszmegállóban... mondjuk általában nyilván olyanok teszik ezt, akik nem jönnek be. az a típus, aki bejön, nem nagyon csinál ilyet. buliban szoktam ismerkedni, ha szabad vagyok, ott szívesebben beszélgetek. persze csak akkor, ha nem parasztok szólítanak le. ha helyes a srác, akkor van esély, de inkább ne menj oda az utcán vadidegenekhez, kínos helyzet mindkét félnek szerintem.
2014. okt. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!