Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy vadidegen...

Lányok! Ha egy vadidegen megszólítana titeket (nyilván ismerkedés céljából) akkor mit NEM kellene tennie?

Figyelt kérdés

Sokszor írtátok már, hogy a férfi legyen magabiztos, amiből egyenesen jön (remélhetőleg) a jó kisugárzás stb. stb.

Tételezzük fel, hogy ez megvan, akkor is van, vagy kell lennie néhány feltételnek, amiknek a férfinak meg kell felelni.


Mivel tudná egy férfi elrontani az egyetlen esélyét szerintetek? Pl: a közhelyes csajozós szövegek esély rombolók? (pl: Szia cica, van gazdát?)

Illetve milyen más esély rombolókra tudtok még gondolni?



2014. aug. 19. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Velem már többször is megesett, hogy konkrétan utánam futottak fiúk és úgy szólítottak le. :D Hát ez mindig kicsit ijesztő, amikor vadidegen fiú szólongat utánam, köszön meg hogy álljak meg neki stb. Úgy, hogy előtte még csak a szemkontaktust sem vettük fel, tehát a semmiből odapattan egy ismeretlen és elkezdi nyomni a dumáját.. ez nem jó. Amikor ilyen nagy hirtelenséggel történik ez, én fel sem fogom mi történik, nem igazán élem át azt, hogy most ő engem meg akarna ismerni, amúgy sem szívesen állok le idegenekkel(itt Budapesten sosem lehet tudni..).
2014. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt megkérdezheti, hogy van-e barátja, mert ha azt mondja, nincs, folytathatja azzal, hogy akkor nem probléma-e, ha beszélgettek, ha meg van a csajnak, akkor tudja mondani a srác, hogy ez esetben biztos nem szívesen cseverészik vele/nem szeretne zavarni, stb. Szóval ezzel szerintem gond nincs, a szexet viszont tényleg nagyon nem kellene felhozni! Tőlem általában ilyenkor mindig megkérdezik, hogy mióta nincs párom, stb..... Az meg elég kellemetlen így első körben, mert a magánügyeimről nem szívesen beszélek gyakorlatilag tök idegenekkel.

Ezen kívül ne hozzon fel fiús témákat, ne akarjon kocsikról beszélgetni, stb. Ne untasson, hanem olyan témát találjon, ami engem is érdekel. Ilyet úgy tud találni, hogy odafigyel rám és arra, amit mondok, illetve a különböző témák felhozásával figyelheti a reakcióimat is, hogy mi érdekel és mi nem.

#3 voltam

2014. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha utánam fütyülnek például, meg a "közönséges", szexuális irányultságú beszólásokat se. Ha már valakit közelebbről ismerek, nyilván kialakul egy saját "virágnyelv", de ehhez már kell egy olyan szintje az ismeretségnek.


Nem jó, ha az illető nagyon tolakodó, vagy beszélgetéskor nagyon elvakult valamilyen témában (bármiben), ez ugye már akkor derül ki, ha elkezdünk beszélgetni (volt ilyen).


Előny, ha tudsz olvasni a testbeszédből, és alkalmazni is tudod.

2014. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Nagyon hasznosak voltak és ami még jobb, hogy tapasztalatból merítettétek a válaszokat, így valósághűbb a kép :))

2014. aug. 19. 21:30
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem a legjobb, aki az ismerősei közül nem tud válogatni, de régen is szólítottak le lányokat, szóval nem is gáz.
2014. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
51%
Add meg a telefonszámod.
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2014. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!