Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogyha rátok írna egy...

Lányok! Hogyha rátok írna egy vadidegen srác facebookon (ismerkedés céljából), nektek milyen úgymond elsó mondat jönne be?

Figyelt kérdés

Például olyanra gondolok hogy 'szia lenne kedves ismerkedni?' vagy hasonlók. Ha tudtok példákat is írjatok légyszi:D

Köszi



2013. nov. 2. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nincs facebookom, így ilyen történt még velem.
2013. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már írtak. Pont így kezdte, és nem jött be. Miért facebookon akarsz ismerkedni?
2013. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit jóképű srác ír.
2013. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen olyan, ami személyesen nekem szól és nem gondolom belőle azt, hogy ezt elküldte 100 másiknak. tehát pl láttalak múltkor itt meg itt... vagy: te nem ismersz de a havereom haverjának a haverjának vagy a tesoja, és...vagy a gép kidobott téged, hogy ismerősöm ismerőse vagy és akarlak e felvenni, de nem ismerlek, viszont így már, hogy láttalak a képeken, ...stb
2013. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem feltétlen facebookon szeretnék ismerkedni, csak ott láttam meg azt a lányt és nagyon megtetszett:)
2013. nov. 2. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha teheted, akkor inkább ne facebookon keresd fel, az inkább a végső eset legyen. Sokkal jobb, ha személyesen találkoztok, úgy látod a lányon is, hogy milyen az első benyomása rólad, kölcsönös-e a vonzalom.

Én már kaptam több ilyen jellegű üzenetet, volt ami csak fb üzenetek váltásából állt, aztán semmi nem lett belőle, volt akit azonnal elküldtem. Igazság szerint nem szeretem, ha valaki így próbál ismerkedni és szerintem sokan vannak ezzel hasonlóan.

de amit kértél, példaként ilyen is volt:

Szia!

Lefutottam pár kört mire megtalállak de azt hiszem sikerült! Lehet már nem emlékszel rám, de...


21L

2013. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!