Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tennék a táskámra egy...

Ha tennék a táskámra egy "Szingli vagyok" kitűzőt, nagyobb valószínűséggel szólítanának le a fiúk?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a fiúk manapság félnek leszólítani lányokat. Egy ilyen felhívás felbátorítaná őket? :) 18L

2014. aug. 19. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szólíts le te :D
2014. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te is oda mehetsz a fiúkhoz.
2014. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Aki oda mer menni az odamegy amúgy is, aki nem az meg így sem fog.
2014. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányosoknak így is gondot okozna.
2014. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp.
2014. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Beniy ***** válasza:
Neem, mert még mindig erősen ott van az a válaszlehetőség, hogy; "Takarodjá' má', há' nincsenek kockáid!". :)
2014. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6 Ilyet tuti nem mondanék, főleg nem ilyen stílusban, ha elutasítanám azt is udvariasan.


Amúgy meg azért nem én megyek oda, mert ha kinéz a srác, mert tetszem neki mondjuk, akkor legyen annyira bátor, hogy odajön :)

2014. aug. 19. 21:15
 8/19 anonim ***** válasza:
Amúgy elék félénk vagyok leszólítás terén, de ebben az esetben ha egyébként tetszel, 110%, hogy leszólítanálak. Csak lássam a kitűzőt, ne ilyen söröskupak méretű legyen, mert akkor igen csak "rád kell hajoljak", hogy el tudjam olvasni. 24/F
2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Beniy ***** válasza:
Azért itt direkt túloztam egy picit. ;) Bocsi, ha ezzel megsértettelek. :D Egyébként szerintem ezt az elvet nyugodtan el lehet felejteni, elvégre te is akarod, hogy foglalkozzanak veled, nem? Másrészről pedig nagyon tud ám imponálni nekünk, ha egy lány odajön hozzánk csak úgy eleve beszélgetni, vagy bármi ilyesmi. Elég nagy ritkaság az ilyen. ;)
2014. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem lennék tőle bátrabb :D de mondjuk "keresem életem párját" vagy "az igazit keresem" vagy "nem talál még meg a nagy ő" jobban tetszene...ez a "szingli vagyok" mondat nekem olyan mintha ezt írnád ki: "nincs senkim és nem is akarok senkit"...


21F

2014. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!