Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szép lányok! Szeretne...

Nagyon szép lányok! Szeretne valaki ismerkedni egy nem túl jóképű fiúval?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom: nem jó marketing a rossz tulajdonságokkal reklámozni egy terméket. Egyszerűen csak nem akarok zsákbamacskát árulni, meg talán az őszinteségnek is van előnye.

25 évesen ott tartok, hogy még soha nem volt olyan barátnőm, aki igazán az esetem lett volna, pedig nem az agyonplasztikázott, szilikonmellű nők vonzanak. Ehhez nyilván hozzátartozik az is, hogy későn érő típus és introvertált vagyok.

Gondoltam, hogy eljött az ideje annak, hogy más módszereket is megpróbálja, mint amelyekkel eddig próbálkoztam. A lényeg, hogy vannak jó tulajdonságaim is: viszonylag értelmes és művelt vagyok, többek szerint a humorérzékemmel sincs gond, illetve az eddig visszajelzések alapján az ágyban is jó vagyok.


2014. aug. 20. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok nagyon szép.:(
2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor neked miért csak a nagyon szép lányok kellenének?
2014. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért ne? Nekem ez fontos, és lehet, hogy van olyan lány, akinek esetleg így is tetszem, vagy ha a vonzalom megvan, más tulajdonságaimmal tudom kompenzálni ezt a hátrányomat.
2014. aug. 20. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
hát attól amúgy sokminden függ amúgy hogy mi számít nagyon szépnek:))
2014. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
uhh bocsi kicsit értelmetlen lett:( de azért gondolom érted
2014. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tetszett az al reklám szöveged, ha nem lenne párom rád írnék.

Élőben legyél ilyen. Tuti siker. Főleg, ha tényleg jó a humorod.

25L

2014. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szépség egy relatív fogalom! Ilyenkor arról a bizonyos szépségről írnod kéne, hogy Neked mi számít szépnek!

"...illetve az eddig visszajelzések alapján az ágyban is jó vagyok." *eddigi. Igen, ez egy pozitív dolog. De nem biztos, hogy az ismerkedés ezen szakaszában! Fontos dolog, mert tönkreteheti a kapcsolatot, viszont most megosztottad ország-világ előtt (ami még nem is olyan nagy baj), és emellett a leányzóban még most "mínusz pontotként" léphet fel. Amiatt, hogy ez az egyik legfontosabb jó tulajdonsága, mit akar akkor velem?!

2014. aug. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagyok, de most nincs energiám ismerkedni. Azért köszi, hogy gondoltál rám.
2014. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Iszonyat dögös, szexi csaj vagyok. De csak a hozzám illő iszonyat szexi pasik érdekelnek... XDD ne legyél már ilyen naiv. :) Egy jó csaj nem fog egy ilyennel összejönni.
2014. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Láttam már ilyet. Ha másnak sikerült, nekem miért ne menne?
2014. aug. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!