Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú nagyon tetszik...

Van egy fiú nagyon tetszik nekem és régebben csak barátok voltunk de most valami megváltozott. Régen tudtunk hülyülni de egy kicsit vissza húzódó volt. Egyszer nagyon összeves? Ztünk. Késöbb odajött bocsánatot kért.

Figyelt kérdés

...Ott változott meg minden. Ha ketten vagyunk kedves aranyos a kezem is fogja, ha megjelennek mások akkor közönbös, ha a legjobb haverja csak közeledik felénk akkor elküld a francba.14/L?

Mit tegyek??



2014. aug. 20. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Égesd be a haverja előtt, amikor elküld, hogy: "Nem így kell ám udvarolni!" :PPP
2014. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehát az olyan izéé xd
2014. aug. 20. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismeros erzes... En is eljatszottam ugyanezt egy lannyal... A vege az lett, h bevallottam neki, h szeretem, o meg ugy meglepodott (senki sem bokolt meg neki, es vallott neki szerelmet), h nem tudta eldonteni, h mit mondjon... Ez ment egy, darabig, majd feladtam es kicsit kiborultam...

Ezzel csak azt szerettem volna mondani, h te is megprobalbatsz kozeledni fele, h erezze, h te is akarod 😉

2014. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem tudok közeledni felé.. kitorli a fb.-os üzeneteinket hogy a haverja ne lássa... utána meg olyanokat szól hogy hazudtam.. am ha oda állna elém és elmondaná hogy elbas.zta akkor is megbocsájtanék neki:/
2014. aug. 20. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Égőnek tart téged. Égesd be a kis p*cst, megérdemli. 14 évesen ekkora logika egy fiúban? Tiszta égő!
2014. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!