Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves csajok, nálatok...

18 éves csajok, nálatok szoktak próbálkozni "idősebb" férfiak?

Figyelt kérdés
30-50 évesek? Milyen szöveggel utasítjátok vissza őket?

2014. aug. 21. 00:07
1 2
 11/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

"De ezek szerint beteg egy társadalomban élünk :)))"

Szerintem a társadalom beteg része az, aki előítéletek, sztereotípiák alapján azonnal ítélkezik az ilyen esetekről. És ők vannak többségben.

Szánalmas az az ember, akinek az életét csakis az irányítja, mások mit gondolnak róla, és bizony az ilyen a saját fajtáját szaporítja, mert ahogy ő maga az ítélkezésekhez igazodik, ugyanúgy ítélkezik mások fölött.

volt már 30 fölötti barátnőm, akit gyermetegsége miatt építettem le és találkoztam már olyan 18 éves lánnyal, aki szerintem felnőttebb volt nálam is.


"ne ítélkezz, mert magad is úgy ítéltetsz meg". :)

2014. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jellemző, hogy van egy kérdés és egyből a lúzer betegagyúak válaszolnak. Lásd:


"Menny má', te vén f..sz!"


"barátnőmnél is szoktak, és elég betegesek ezek "


"Kapcsolat céljából, vagy szex céljából, vagy miért szoktak próbálkozni? Mert ha ezek miatt, az tényleg beteges...

30+ /F"


Én is 30+ vagyok, de 15-től nyomulnak a csajok. Akire meg nem, az jön ide mocskolódni irigységében? Közben pedig azt nem veszi észre hogy mekkora nyomorék, az élete meg egy szánalom?!

2014. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!