Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akik hosszabb ideje...

Lányok, akik hosszabb ideje beszéltek valakivel neten, tőletek kérdezném?

Figyelt kérdés

Közepesen nagy a távolság köztetek (nagyobb, mint 150 km és kisebb, mint 250 km). Megvan az összhang, remek beszélgetések, melyek mindennaposak régebb óta (kicsivel kevesebb, mint fél éve).


Miért nem adtok esélyt a dolgoknak legalább egy találkozás révén? Kényelem? Vagy más a háttérben?


UI: láttátok már egymást képeken, nem kamu képek (facebook általiak, de még nem vagyunk ott ismerősök, csak látom ott a képeit, amiket adott nekem is.)


2014. aug. 21. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt rossz tapasztalatom távkapcsolat terén, ezért halott ügy lenne részemről a dolog.
2014. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ezt nem lehet így leegyszerűsíteni. mikor én voltam ilyen helyzetben suli idő volt és baromi elfoglalt voltam, később meg azért sem akartam, mert nem voltam elégedett a testemmel és féltem, hogy csalódást okozok, vagy valami hülyeséget mondok és akkor lőttek a dolognak. (neten nálam is baromi jó volt mindennap beszélni. de hogy egy bizonyos személy miért nem akar veled találkozni azt tőle kell megkérdezned. talán ő is fél, talán nem tetszel neki és csak internet barátnak akar.
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány akivel irogatsz szimplán csak unatkozik,nincs kivel beszélgetnie és ennyi,semmit nem jelentesz neki.Ha a részéről őszinte lenne az ismerkedési vágy vagy nagyon bejönnél neki akkor már régen ismerősök lennétek a Fb on ez a félév alatt.

Bár azt nem irtad,hogy hány évesek vagytok mert az nagyon nem mindeggy,mondjuk tizenévesen nem biztos hogy a szülők beleeggyeznének abba hogy a lányuk utazgasson,de mondjuk pénz hiánya is lehet az ok.Az mindenképp fura hogy fél éve beszélgettek és a Fb on nem vagytok ismerősök.

2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán megér egy találkozót. Főleg ha megvan az összhang. Abból nagy baj nem lehet. Találkoztok egy nyilvános helyen. Meg iszok valamit beszélgettek és úgy jobban ki derül hogy van e értelme folytatni vagy esetleg legyetek csak haverok. Gondolom nem egy baltás gyilkosról van szó:-) de ha mégis úgy van hogy taliztok akkor csak nyilvános helyre menjetek. Fagyizó vagy kávézó stb.
2014. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő válaszokat. Kedves #3-as, teljesen igazad van a facebookos dolgot illetően. Ezt magam sem értem, hogy lassan 5. hónapja beszélgetünk minden nap és még egyszer sem hozta fel, hogy facebookon ismerősök lehetnénk. Én meg azért nem fogom, mert ne nekem kelljen már ezt is felhoznom. A talira is én kérdezgettem mindig rá kb havonta. Ő magától nem is hozta fel. Igen, a szülei nem engednék el, ez biztos, de mennék én. S fényes nappal. Van köztünk 8-9 év különbség. Nem írom pontosat le, mert felismerhető lenne akkor, ha olvassa. Mikor rákérdeztem, miért nem gondolt a találkára: "mi van, ha elvész a varázs, ő mindig többet vár ettől és szomorú lenne, ha utána megromlana a netes beszélgetés is..." :-D Érdekes, nem? :D A komoly, hogy lelki társak lettünk, mindenben beavatjuk a másikat a magánéletünkbe vonatkozóan (hétköznapok, érzések, gondolatok, minden). S hát szoktunk intimebb témákban is levelezni...

De nem érzem, h haladnánk előre. Imádok vele beszélgetni, de egy tali olyan nagy dolog? :)

2014. aug. 21. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg minden rendben van, akkor természetesen találkoznék az illetővel. Mondjuk, csak egy személlyel voltam így, de másképp alakultak a dolgok...

Fél év után pedig tényleg furcsa ez a hozzáállás. Sok minden állhat a háttérben. Kor, szülők, anyagiak, esetleg nem hisz a távkapcsolatokban, vagy nem őszinte.

2014. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
8-9 év az elég sok, ha ő vagy te még tinédzserek vagytok. ha ő a fiatalabb, el tudom képzelni, hogy fél. idősebb vagy, ő meg tapasztalatlan (normál esetben) és tényleg félhet attól, hogy valami rosszul sül el és akkor elveszít. ha viszont már felnőttek vagytok (amit nem hiszek, de ki tudja) akkor nagyon gyerekes ez részéről és tényleg nem akar tőled semmit.
2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tinédzser a lány. Ne gyere kérlek, a keress idősebbel. Ő csodás.
2014. aug. 21. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Csodás az interneten de a valóságban lehet hogy nem a legkommunikativabb tipus és ezt tudja saját magáról, valószinüleg nincs meg az önbizalma az élő találkozóra.Lehet,hogy élőben sem úgy néz ki mint a képeken,egy jó smink és a techinka ma már csodákra képes.Én is relativ jó iráskészséggel rendelkezem,főleg azért szeretek itt a neten ismerkedni,mert sokkal könyebb a kapcsolatteremtés és a beszélgetés mint élőben helyt állni.
2014. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és jelöld be a Fb on.
2014. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!