Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb férfiaknak bejönnek a...

Idősebb férfiaknak bejönnek a fiatal lányok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egy csoportos angol tanfolyamra iratkoztam be. A tanár egy 40 körüli férfi. Az első órán csak velem beszélgetett. A többiektől nem kérdezett szinte semmit sem. A feleségével is megismerkedtem már és velem egy idős körüli a két fia. Szimpatikus férfi, bár elég szigorú. Viszont két háztömbnyire laknak tőlünk, így tegnap haza is hozott. Különös érzés volt vele jönni kettesbe, olyan nyugodt és kedves volt nem olyan, mint a "suliban". Az előző órán egy kivágott felsőbe voltam, hiába nyár van. Láttam, hogy többször oda keveredett a szeme. Megkérdezte van-e barátom. (egyébként nincs) Tudom ezekben még nincs semmi olyan, és én reagálhatom túl, de feltünően más velem, mint a többiekkel.


Ebből nehogy, azt vegye ki mindenki, hogy életcélom most megszerezni, és elszakítani a családjától. Szó sincs róla, az apukám lehetne. Egyszerűen vannak idősebb férfi barátaim, akiknek bejövök. Így elég gyorsan észreveszem az ilyet, amit még ugye lehet túlkombinálok. Esetleg 30-40-es férfiak ti ennyi idősen is vonzódtok a fiatal lányokhoz?


2014. aug. 22. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Persze,csak a fiatalok jönnek be,az öregek viszont jobban szoktak főzni.
2014. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

45 leszek lassan és megnézem a fiatal lányokat. Ha beszélgetni tudok velük, nyilván én is megnézem rajtuk azt, amit érdemes. Vannak kedves lányok, akikkel jól esik beszélgetni és azokhoz, a magam módján vonzódom is. Szívesen beszélek velük többször. Jól is esik lelkileg is, ha megértenek engem vagy ha el tudunk társalogni.


Ha megfordul a fejemben, hogy több is lehetne köztünk, akkor azt magamban tartom és nem mondom el neki. Nekem is családom van, szeretem a feleségemet és eszem ágában sincs ezt feladni vagy háborgatni. De azt veszem észre a mai világban, hogy kevés a hűséges férfi.

2014. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan korcsoport akinek ne jönne be egy csinos 20 éves lány. 13-tól egész a halálig!
2014. aug. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bejönnek, nyugi
2014. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmész te a jó francba kérdező! Egy 40-es férfi nem az "idősebb" kategória XD


De a kérdésedre válaszolva: számomra egy 20 éves lány maximum esztétikai élmény tud lenni. Megnézem, mert formás mondjuk. De kétlem, hogy lenne azonos témánk; nem hiszem, hogy szexben tudna nyújtani olyat, mint a korosztályom; nem hiszem, hogy különösebben azonos érdeklődési kört tudnék találni vele; nem, én sem társként, sem partnerként nem tudok egy huszonévesre tekinteni semmilyen területen.

2014. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen korú bnőm is (feleségem nincs, nem is volt, nem is lesz!!!) csak gondolkodásmódban is legyen értettebb, ne csak testileg.
2014. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!