Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok van olyan,...

Lányok nálatok van olyan, hogy tetszik nektek egy pasi csak azért mert jó segge van?

Figyelt kérdés
Mert én fiú vagyok 21 éves, és ha egy csajban csak annyi a jó, hogy jó segge van akkor már tetszik is!

2014. aug. 22. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ezért nem kezd el tetszeni valaki. Viszont, ha jó segge van az csak előny és az összképbe sokat nyom :D
2014. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hohó, de még milyen gyakran :D
2014. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, tapasztalat.

Egy jó seggű 20/f

2014. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, nekem ennyi kevés lenne
2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neeeem, ilyenre nem hiszem, hogy akármikor az életben sor kerülne nálam... Olyan már hamarabb, hogy megtetszik az izmos felsőteste, és az arcát, meg a többit már nem annyira nézem. De egy hátsó nem nyom annyit a latba.
2014. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem elég, de örülök neki.
2014. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, de ennyiből még nem lesz kapcsolat.
2014. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányok, akkor ezek szerint azt is szeretitek, ha seggre feszülős farmerban vagyunk? :) Mert abban legalább jól látszik. :)
2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!