Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol célszerű ismerkedni?

Hol célszerű ismerkedni?

Figyelt kérdés

nem akarok diszkoban a legalja züllött... értitek

kicsit komolyabb társra vágyom, normális érett kapcsolatra.

suliban nincs senki aki bejönne, és sajna faluban lakom itt nem igen van olyan hely ahova el lehetne járni. 19/f vagyok, átlagkinézettel. szerintetek hova vagy hogyan? és ott mivel célszerü leszolítani egy lányt?



2014. aug. 22. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak igenyes szorakozohelyek is :) Nem csak a lepukkant legalja lanyok jarnak diszkoba. En erett es normalis lany vagyok, bizonyos keretek kozott en is szivesen engedem el magam ilyen bulihelyeken- es falusi vagyok, ez nem kifogas. Aki ismerkedni akar, megoldja.


De gondolom szoktal buszra ulni, lanyok ott is vannak. Haverokkal pentek/szombat este varosban ellenni- mert az utcan is akadnak nocikek.


Ha ennyi kreativitas sem szorult beled, lehet nincs itt az ideje a csajozasnak meg.

2014. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a kreativitásommal van a baj :) csak tippeket gyűjtök.
2014. aug. 22. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Lényegében bárhol. Játszótértől a boltig bárhol lehet. Csak akkor egyből közölnöd is kell hogy mi a szándékod vele. Megszólítás lehet Pl: Szia nagyon tetszel szeretnélek meg ismerni. Vagy valami hasonló. A lényeg hogy legyen célratörő és kultúrált. Ha elutasít akkor nincs gond mész a következőhöz aki megtetszik. Azért arra figyelj hogy a szimpátia legyen kölcsönös annál a lánynál nyilván nagyobb eséllyel indulsz. :)

De pl ha egy ilyen csendesebb beülős helyen vagy akkor kezdeményezhetsz sima beszélgetést is. Egyből ismerkedhetsz. Ha bejöttök egymásnak akkor felhozhatod hogy találkozzatok újra. A lényeg mindig az hogy legyél normális ne add a "vagány csávót". Legyél udvarias és főleg humoros egy kicsit lehetsz pimasz is de azzal csak finoman nem mindenkinek tetszik.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert. :)

2014. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyonis :) köszi szépen :)
2014. aug. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!