Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan célszerű lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célszerű lányokkal ismerkedni diszkóban?

Figyelt kérdés
Érzelmes, nem csúnya srác vagyok. A csinos, mosolygós diszkós lányok jönnek be, de a tapasztalatom kevés. Hogy táncoljak oda a lányhoz, mit mondjak neki, hogy ne hajtson el. Hogyan fogassam fel a lánnyal, hogy nem csak megdugni akarom? Főleg csajszik véleménye érdekelne. Minél részletesebb a válasz, annál jobb. (Oltásra, offra, hülyeségre nem reagálok.)
2010. aug. 24. 23:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Meghívod valami koktélre de semmiképp ne röviditalra!!!(de a koktél drága ) de megéri !
2010. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Meghívással csak óvatosan. Kb. 10-ból 8 ha szomjas, meghívatja magát, aztán többet nem látod. Többek közt ezért nem hívok meg senkit soha:) FGF
2010. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Ez az italos cucc jó...meg kihívod sétálni, beszélgetni. De semmiképp ne fogdosd meg hasonlók, mert akkor azt hiszi majd, csak meg akarod dugni :S
2010. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%

Diszkóban kb. így:


Dugtál már ma, esetleg még egy körhöz van kedved?

2010. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A koktélnál én is attól félek, hogy csak le akar húzni. Az, hogy kihívom beszélgetni az elég jó ötlet, de konkrétan az a folyamat érdekelne, hogy hogy menjek oda hozzá tánc közben. Elölről, hátulról, megszólítsam vagy csak fogjam meg a derekát. Lehet, hogy vicces de ilyenek is érdekelnek. :)
2010. aug. 24. 23:11
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

szia! semmiképpen ne hátulról(ott majd az ágyban közelíts;) ),és pl.kérdezd meg van -e kedve táncolni, vagy kapd el a kezét,mikor táncol, de ha neki nem tetszik, ne eröltesd, vagy csak szemezz vele sokáig,mosolyogj rá, ha bejössz neki, ugyis tetszeni fog neki, és már oda is mehetsz hozzá beszélgetni

L(21)

2010. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Na ez egy igazán jó válasz volt! Köszönöm! Ha sokáig táncol velem nem gáz ha megcsókolom a nyakát, vagy ez már inkább személy meg esetfüggő?
2010. aug. 24. 23:27
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem gáz ha már elég sokat táncoltatok vagy inkább először csak simulj hozzá és ölelgesd meg utána meg megcsókolhatod a nyakát. Ha már olyen közel magához engedett magához biztos nem hajt el:)

17L

2010. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
nincsmit:) Ha a nyakát csókolgatod tánc közben, ezzel nincs semmi gond, de tényleg személyfüggő, meg lehet,hogy csak táncolni akar, egyelöre semmi mást, akkor inkább ne eröltesd:)ha már táncoltok,és érzed h.bejössz neki, a háta mögé állhatsz és ugy is táncolhattok, ez mondjuk nekem bejön! :)
2010. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Beviz Elek ***** válasza:
80%

Kedvenc diszkós történetem:


Mivel már nem voltam szomjas, minden gátlásom háttérbe szorult. Haverommal mentünk vissza a diszkóba és megláttam a bejárattól nem messze egy szőke lányt háttal nekünk táncolni. Odamentem, hátulról megfogtam a derekát, megfordult, mosolygott, majd elkezdtünk táncolni. A haverjai csak úgy nézték, hogy ki is vagyok. Kimentem friss levegőt szívni, majd mire visszaértem, a lány nem volt sehol :(


Én sajnos nem emlékeztem a lány arcára, annyit tudtam, hogy szőke volt, mosolygott. A haverom mondta, hogy jól nézett ki és, hogy 18 éves körüli lehetett.


Ez pont nyáriszünet végén volt, én akkor váltottam iskolát. Nagyjából novemberben derült ki, hogy azzal a lánnyal táncoltam, aki az osztálytársam lett és szinte minden órán egymás mellett ültünk, mert nagyon jól éreztük magunkat együtt.

(a csaj sem emlékezett az arcomra...)

2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!