Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiú-lány barátság? Tapasztalatok?

Fiú-lány barátság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi nem fér bele már nálatok?

2014. aug. 23. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Fiú lány barátság nincs. Na jó, van, de az esetek 90%-ban többet érez mint barátság az egyik fél. Mellesleg, szerintem ölelés - arcra puszival nincsen semmi gond^^
2014. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Aki barát annál ugyanaz fér bele mint a velem egynemű barátnál.

Sosem voltam híve annak, hogy szexet, erotikát be kéne vonni.

Nem szeretem elmosni a határokat. Szeretem tisztán látni kivel hányadán állok, és aki számomra fontos ember, azzal nem zúzom szét szexel a barátságunkat.


És működik.

2014. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, mint a kettes, de eddigi tapasztalataim szerint nem nagyon van ilyen, vagy legalábbis nálam. Valamelyikőnk mindig többet érez/érzett a másiknál. Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok és szenvedés minden napom.
2014. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha feljön a szex, mondjuk elég sokszor?
2014. aug. 23. 14:59
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as. Én is hasonló helyzetben vagyok.
2014. aug. 23. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ölelések, arcra puszi belefér olykor, de egyfolytában az is sok. A szex meg végképp nem fér bele.
2014. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van , vele nőttem fel már lassan 20 éve ismerem :) és nem tekintek rá úgy, legjobb barátom pedig a pasija :)
2014. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Volt már, hogy sokszor, feljött a szex téma egyik "barátomnál". Éreztem egy idő után, hogy többet akar.


De elmondtam a véleményem, hogy válasszon:

Vagy elkezdünk közeledni egymáshoz és mint barátok megszűnünk lenni.

Vagy maradunk barátok és máson vezeti le a szexuális kielégületlenségét.


Egy ideig meg volt rám sértődve ezért, de a végén belátta, hogy akkoriban hülyén viselkedett.

2014. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi három évig voltunk legjobb barátok és nem úgy, hogy érzelmi zsepiként, hanem ténylegesen együtt nőttünk fel, mindent együtt csináltunk, húsz év körüliek vagyunk és még esténként szoktunk fehérneműben együtt filmezni, külön takaró alatt de összebújva. pedig 3 éve a különbség közöttünk. Összejöttünk, eszméletlen kapcsolat volt, testileg-lelkileg de valamiért nem működött. Egyszerűen hiányzott a barátságunk mind a kettőnknek. Most próbáljuk visszaállítani és úgy csinálni mindent, hogy tiszteletben tartjuk a szakítást. Elég nehéz, néha még vannak kavarodások, becsúszik egy-egy csók, de egyre kevesebb. Tudatosan próbáljuk leépíteni a kapcsolatot.

21/F

2014. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!