Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ahhoz, h egy lány szerelmes...

Ahhoz, h egy lány szerelmes legyen belém, tényleg elérhetetlennek kell maradnom egy picit?

Figyelt kérdés
Az jó ha pl nem válaszolok rögtön az üzeneteire , csak másnap ? vagy ti h csináljátok ?
2014. aug. 23. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
engem idegesítenél ezzel
2014. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még ha nagyon az elején vagytok (ismerkedős fázis), akkor a lány azt fogja gondolni, hogy nem érdekled.

Minek bonyolítani a dolgokat?

A kérdésedre váladszolva pedig: nem, szerintem nem kell egy picit sem elérhetetlen legyél ahoz, hogy valaki szerelmes legyen beléd. 15/L

2014. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem ilyen formán valósul meg. Különben is sajnálom, de ha egy lány igazán szeretne tőled valamit, akkor olyannak fogad el, amilyen vagy.

L

2014. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki eredendően visszahúzódó akkor el tudom fogadni..de ha egy pasi játsza az elérhetetlent akkor nagyon gyorsan új lány után nézhet
2014. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!