Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, adnátok tanácsokat,...

Fiúk, adnátok tanácsokat, tippeket?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, én is neki, legalábbis még remélem, hogy igen. Sokáig nagyon jóban voltunk, összejártunk, sokat beszélgettünk, aztán elmaradtunk egymástól sajnos...részben a munkája miatt.


Bár kissé elszoktunk egymástól, de újra barátkozik velem. Ez olyan szünetféle volt, vagy nem tudom.



Szeretném, ha újra minden olyan lenne, mint régen. Mit tanácsoltok, hogyan segíthetnék rá? Nem akarok nyomulni, jó lenne, ha azt érezné ő irányít.



2014. aug. 24. 10:25
 1/1 anonim válasza:

Próbáld meg áthívni magadhoz. Megnézni 1-2 filmet akár. Közbe vagy előtte, ha van akkor egy pohár pezsgő is lehet vagy több is. Nem berúgás a cél, hanem, hogy elengedjétek magatok.

Normális esetben ezt fiúnak kellene csinálnia, de fordított esetben is ugyanolyan jó. (SZERINTEM)

2014. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!