Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan normális lány...

Csokkikutya kérdése:

Van itt olyan normális lány akiknek nem páva, nem fullcapes, nem kockahas jön be, hanem az átlagos, normális ember mint én? :D

Figyelt kérdés
és ha vannak akkor volna e kedvük ismerkedni?

2014. aug. 1. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de foglaltak :D
2014. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is full átlag vagyok, de valahogy nem szagolnak felém a lányok.
2014. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én is így vagyok vele,normális vagyok és az ismerőseim 99%-as a pávákra meg a kockahasra meg a csőnadrágra bukik :(

elegem van ezekből,inkább akkor sosem legyen barátnőm minthogy én ilyen rendb*zi legyek

2014. aug. 1. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem a pavak jonnek be meg a tobbi
2014. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Azért szögezzük le, hogy az 'átlagos' nem a teljesen stílustalan "semmit nem teszek azért hogy jól nézzek ki mert az b*zis" embert jelenti. A pávák undorítóak (már is van olyan akiknek nem ők jönnek be) de az a szomorú, hogy vannak a pávák és vannak azok akik bármit felvesznek bármilyen hajjal és semmi igényességet nem mutatnak. Akkor melyiket kéne választani? Ezért van annyi szingli csaj:D Meg az se árt ha tökös vagy mert nem fog csak úgy a szádba repülni a sültgalamb.
2014. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
akkor egy kis bíztatás... én teljesen átlagos vagyok, és van csajom kb 2 éve.. és elég bomba csaj... a legjobb két spanom ugyan az mint én.. szintén mindkettőnek van nője.. és ők is szépek... szóval igazából odaért a világ hogy az átlag pasik a ritkábbak... egyediek.. akik nem pávák gyúrósok meghasonlók... naszal fel a fejjel :D
2014. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
csak magabiztosnak kell lenni, es ahogy az előttem szóló mondta.. tökösnek
2014. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, de nem ártott volna kiírni a korodat, az pedig merész kijelentés, hogy normális vagy :D
2014. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
en 19 vagyok a haverjaim mindkettő 20, ha a kérdezőnek ment akkor semmi
2014. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az általad felsoroltak. Csak sajnos nincs kedvem ismerkedni.
2014. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!