Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy köztünk semmi nem lesz, persze finoman?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel meismerkedtem. Nagyon jó fej, de nekem van barátom, akit szeretek. Viszont ő állandóan találkozókra hív, a kedvemben akar járni és elmondta, hogy tetszem neki. Kicsit úgy érzem, hogy bele is élte magát, hogy köztünk lehet is valami, de az az igazság, hogyha nem lenne barátom, akkor se érdekelne igazán a jelleme. Ő csak nyomul és finoman próbáltam, de nem sikerült neki elmagyaráznom. Nem akarom összetörni nagyon, de elhatároztam, hogy egy kicsit keményebben is a tudtára adom, de nem akarom megsérteni.

2014. aug. 24. 14:26
 1/4 pontaz30 válasza:
Mondjuk mondd meg neki h van barátod.
2014. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már tudta hogy van barátod, miért nyomul?

Ezt már régen tisztázni kellett volna vele, mikor megismerkedtetek. Sajnos sok olyan nő van, aki játszadozik, nem őszinte, nem mond el dolgokat, vagy eltitkolja.

Egy értelmes és őszinte nő, ezt már az elején leszögezi az illetőnek hogy friend zone és semmi több. Valamiképp meg fog sértődni így is úgy is.

2014. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért baj,ha a kedvedben jár?Miért baj,ha elmondta,hogy tetszel neki?Miért akarsz vele kemény lenni?
2014. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudja hogy van kapcsolatod?
2014. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!