Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Solymáron szokott járni az a...

Solymáron szokott járni az a buszvezető aki nagyon kedves mindenkivel . Ma Nagykovácsiba láttam szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik fiú vok :(((
2014. aug. 24. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
FŐLDET RÁ!
2014. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom ki! Ilyen 35-40 éves, vékony csávó és mindig áll valaki a vezető fülkénél és beszélget vele, igaz? Nem, nem meleg, a feleségével Vörösváron laknak és két lánya van, ha jól emlékszem. ^^
2014. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem egy vöröshajú vékony fiatalos 20-25 éves kb :DD

Nekem nagyon szimpi és tetszik :(

2014. aug. 24. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Fuha, azt nem tudom. De ha gondolod és simán le lehet állni vele beszélgetni, kipuhatolózhatom, ha esetleg ő vinne Solymárra. o.O Sose láttam még.
2014. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Solymáron meg Nagykovácsiba jár vékony vöröshajú srác és nagyon kedves mindenkivel :D :D

Ma vele jöttem le az ismimnél voltam és egy nénivel beszélgetett mondta most a héten ott lesz Nagykovácsiba. :D

Nem tudom de hogyan ?? Menjek oda hozzá és kérdezek rá ? Meg fiatalabb vok mint ő sztem jó pár évvel de nekem akkor is tetszik naon :'( XD

2014. aug. 24. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint ÉN kipuhatolózhatom, ha kell. XD De Nagykovácsiba nem járok, csak Solymárra fel... Vagy esetleg te is ki tudod. Ha esetleg elkezdenél valahogy beszélgetni vele, hogy van xy, vagy mit ajánl valamihez (kitalálsz valamit. Mondjuk hol a legjobb kávé ott fent vagy valami) stb. És elkezdesz egy beszélgetést. Aztán, még ha nem is az első nap, szóba jöhet ez a dolog, hogy van-e barátnője vagy ilyesmi. De úgy rákérdezni eléggé fura lehet, ha nem az, vagy ha az és letagadja. Ahhoz jobb lenne, ha valahogy összehaverkodnátok. Mondjuk programokról beszélgettek és elmondja, hogy megy xy-ra, akkor te is mehetnél és ott civilbe találkoztok. Ennél jobbat nem tudok hirtelen.
2014. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát jó nem tom nem merem :D

Jó párszor láttam már vékony srác nagyon ajj nem tom el mondani hogy néz ki de elég jól ilyen gyerek arca van vagy nem tom . :DD

2014. aug. 24. 16:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Az egyik ismim most mondta skypen hogy lehet egyről van szó és 2 sráccal ment haza hűvösvölgyből :O XD Hát mind 1 akkor :'( Majd vmit kitalálok :D max lezavar a buszról :DD :P
2014. aug. 24. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Na arra kíváncsi vagyok. XD De ha azt mondod, hogy jól néz ki... akkor én már kezdem azt hinni, hogy minden jó pasi meleg és pusztulhatok meg egyedül. .-.
2014. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
AKI ÍRT LEVELET NEM TUDOK ÍRNI NEKI IGEN ŐŐŐŐ AZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOOOL NEM MEREK ÍRNI NEKI!!!! :( :'(
2014. aug. 25. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!