Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lettem egy 27 éves...

Szerelmes lettem egy 27 éves fiúba! Mit tegyek? 14/L (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Testvéremmel és a barátjával elmentünj nyaralni. Testvérem meghívta oda az egyik barátjukat. Nagyon vicces srác, megnevettet, okos, és....a tulajdonságai egyszerűen tökéletesek, és nagyon helyes. Először csak jófejnek tartottam, de aztán azt vettem észre, hogy ha nincs velünk akkor nagyon hiányzik. Még ekkor sem gondoltam azt hogy szeretlem, mert ez képtelenség, és nem helyes. Még kirándulgattunk együtt, és olyat éreztem amit még soha. Vágytam az érintésére, a bókjaira. Mikor hazajöttünk, egyre inkább azt éreztem,hogy a szívem szép lassan darabokra törik, annyira hiányzik. Szerelmes vagyok belé, de ezért utálom magam. Ez nem helyes, hogy vonzódok egy 27 éves férfihez. De olyan tökéletes! Mit tegyek?

2014. aug. 25. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Kétszer annyi idős, mint te, és nem fiú, hanem férfi hozzád képest. Mit? Semmit. Kerüld el, ne vedd észre, hagyd békén. Csak a gond lenne belőle, és gyorsabban nőnél fel, amit nem érdemes sürgetni, nem is venne komolyan, nem szólva a szülőkről. Maradjon egy szép álom, és ennyi.
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Winsky válasza:
38%

Inkább belém legyél szerelmes!

Hol laksz?

2014. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Winsky bocsi, de nem. Most csak őt látom minden fiúban, és nem tudom hogy lesz a későbbi kapcsolataimban, de mindegyik fiút hozzá hasonlítom, és egyik se ér a nyomába, ezért nem tudok mást szeretni. Én nem akarok hozzá hasonlítgatni, de egyszerűen nem tudok mást...:(
2014. aug. 28. 10:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj el fog múlni, ne tartsd vele a kapcsolatot, úgy könnyebb lesz. Ez teljesen reménytelen, de ezt te is tudod. Ő nem fog úgy tekinteni rád, ahogy te rá. Ha mégis, akkor börtönbe kerülne. Ezt komolyan mondom, nem bántásból. Tudom milyen szerelmesnek lenni, főleg ilyen korban, de hidd el, lesz másik tökéletes fiú. Lehet, hogy várnod kell még rá, de megtalálod majd a korban is hozzád illő fiút. Ne aggódj, sok időd van még keresni :)
2014. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

Úristen, úristen! Most mi lesz! 14 éves lány meg egy 27 éves fiú! Jesszusom! Na b.meg! Ilyet még nem látott a főd!


Megmondom, mi van. Ha szeretitek egymást, akkor boldogság. Nem a korkülönbségen múlik a jó kapcsolat, hanem a két ember egyéniségén, jellemén, szívén, eszén, lelkén, intelligenciáján. Ha nem ő az igazi, az nem azért van, mert ő 27. És lehetne 37 is, ha szeret, becsül, vigyáz rád, tisztel, segít. Még jobb is egy ilyennel kezdened, mint egy tapasztalatlan, bénázó, kiforratlan egyéniségû kissráccal.

2014. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Egyébként a sok okos hozzászólónak javaslom forgatni a szexuálpszichológiai és a jogi alapvetéseket is.


Ez se nem pedofília, se nem bűncselekmény. Jó reggelt!

2014. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :(
2014. szept. 4. 20:35
 18/23 anonim ***** válasza:

"2x annyi idős mint Te. Mikor 40 leszel, Ő 80"

Társadalmilag ez most még nem elfogadott, de később semmi gond nem lehet belőle. Anyámék között is 13 év van :D

2014. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Utolsó :D


És ne hidd, hogy sokan nem vették készpénznek!

2014. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sok lúzer irigy kutya! Gondold át és kész. Ha akarod és ő is akarja, akkor hajrá!
2014. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!