Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok milyen alapon...

Fiatal lányok milyen alapon fikáznak, csúfolnak ki fiúkat külső alapján? Ők tökéletesek talán vagy miért ilyen gonoszak?

Figyelt kérdés
Most komolyan nem tehetek róla, hogy ronda nyomi lettem, nem tetszem egy lánynak sem, sajnos. Én se bántok másokat, tudom milyen rossz rondának lenni. :(
2014. aug. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szarjad le őket.
2014. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kés,torok oszt kész!
2014. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem bántás, csak reflex. HA megijedek tőled azzal nem bántani akarlak.
2014. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én írtam ki? O__O
2014. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna...
2014. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fikázok senkit.... nem mindenki olyan primitív, hogy lát egy csúnyácska embert és kiröhögi... de mindegy, köszönöm, hogy általánosítasz!
2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es

Én a helyedben meggondolnám mit írok, mert ha egyszer megteszi és visszaolvassák a kérdéseit, amiben meglelik a biztató válaszodat, akkor nem kell szappannal fürdened egy darabig.

2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, de mi lányok, kevés kivétellel, tökéletesek vagyunk és jogunk van ahhoz, hogy becsméreljük az egyáltalán nem tökéletes külsejűeket... Megtehetjük, hiszen szinte mindenki úgyis nekünk ad igazat... Bármilyen a stílusunk, a fél világ mégis a lábunk előtt hever a gyönyörű és ápolt külsőnk miatt! Tudom, a csóriknak ez fáj, de nem izgat.
2014. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van! Az általánosítás nagyon sértő is tud lenni. És azért csúfolnak, mert nincsen bennük empátia, nem tudnak veled együtt érezni. Azt hiszik sz**atók, hogy ettől menőbbek lesznek meg ők tökéletesek, pedig ez nem így van! Ne halld meg, amit mondanak! Üdv: egy sorstárs
2014. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!