Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20+ éves fiúk. Mi lenne a...

20+ éves fiúk. Mi lenne a jobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki kapcsolatot szeretne velem. én mondtam neki hogy ebből nem lesz semmi de lehetünk barátok. ő ezt nem nagyon akarta de végülis belement hogy ha már semmi más nem lehet köztünk legyünk legalább barátok. és hozzátette hogy azért reménykedik még. most mit csináljak? barátkozzak vele és ne vegyek tudomást az érzéseiről vagy inkább szakítsak meg vele minden kapcsolatot? de ha jóban leszünk nem lesz olyan mintha hitegetném? hisz tudom mit akar és mégis találkozok vele

2014. aug. 26. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hitegeted. Csak a szíve fog fájni a srácnak. Szerintem inkább ne is barátkozz vele.
2014. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb a minden kapcsolat megszakítás.

Én (pasi) mondjuk eleve nem haverkodnék olyannal, akit szerelemre szántam.

2014. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Onnantól hogy közlöd vele, hogy kizárólag barátságot szeretnél, nem a te hibád ha hülye és tovább reménykedik. Ha értékeled mint barátot és képes vagy úgy viselkedni vele, illetve ő is képes barátként viszonyulni hozzád a visszautasítás ellenére anélkül, hogy közben próbálkozna, akkor legyetek barátok. Ha viszont folyton azt látod hogy stíröl és csorgatja utánad a nyálát... hát tégy belátásod szerint, de javaslom akkor közöld, hogy nem kérsz ebből az egyoldalú barátságból.
2014. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
figyelj ne szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal, legyél neki nyugodtan a barátja, nem fogja félreérteni a viselkedéseidet, de arra figyelj hogy ha lehet puszikat csak úgy ne adj neki, szülinapjára, ünnepekre adhatsz neki, de ne mindig mert akkor már tényleg hitegetnéd. Meg arra is figyelj hogy ne kerítsd őt félreérthető helyzetekbe. Egy mondattal: Nyugodtan legyetek barátok :)
2014. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennek a barátságnak már ott vége lett, hogy az egyikőtök többet akart.
2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
A fiú soha nem fog rád barátként tekinteni szóval felesleges. Azzal, hogy belemész neki teszel rosszat mert más lánynál nem fog nyitni.
2014. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hármas te fiú vagy? nekem nem úgy tűnik

2014. aug. 26. 18:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig fiú vagyok :D
2014. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tényleg? és nem állsz ki férfitársaid mellett?:)
2014. aug. 26. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Álljon ki mindenki magáért. :D Egyébként igaza volt aki azt írta, hogy ha kapcsolatot akar akkor nem barátkozik utána.


Azt vettem észre, hogy ha egy lánynál bepróbálkozik valaki és nem hódítja meg első nekifutásra, még mindig kétesélyes a dolog: Vagy akkor gondolkodik el a lány mikor már nem próbálkozik nála vagy akkor sem.

Tehát tulajdonképpen felesleges barátság közben reménykednie egy pasinak, hogy "összejön" a dolog, mert észre sem veszi, hogy mindent megad a lánynak amit egy kapcsolatban meg tudna adni (kivéve a testi részét), amennyiben a lány ezt "elfogadja" akár tudatosan, akár tudat alatt. Ez ilyen önkínzós helyzet, amiben már volt részem, amíg észre nem vettem magam. Úgy hívják plátói szerelem avagy mézes csuprot kívülről nyalogatni.


Viszont! A legutóbbi kapcsolatom majd' két éves ismeretség után lett. Ez pedig nem jelent kivételt. Két év alatt két barátja volt a barátnőmnek és nekem is volt barátnőm, mert neki ennyi idő kellett, hogy rájöjjön, hogy valójában hiányolja másokból amit én adhatok neki és nekem is ennyi idő kellett, hogy ráébredjek, hogy nem találom meg másban azt amit benne.


Bocs ha hosszúra sikerült, de így már remélem érthető miért mondtam, hogy még sok minden lehet ebből a szándékai komolyságától és attól függően, hogy később is kitartasz -e az ilyesfajta kapcsolatot elutasító magatartás mellett. :)

2014. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!