Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20+ éves fiúk. Mi lenne a...

20+ éves fiúk. Mi lenne a jobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki kapcsolatot szeretne velem. én mondtam neki hogy ebből nem lesz semmi de lehetünk barátok. ő ezt nem nagyon akarta de végülis belement hogy ha már semmi más nem lehet köztünk legyünk legalább barátok. és hozzátette hogy azért reménykedik még. most mit csináljak? barátkozzak vele és ne vegyek tudomást az érzéseiről vagy inkább szakítsak meg vele minden kapcsolatot? de ha jóban leszünk nem lesz olyan mintha hitegetném? hisz tudom mit akar és mégis találkozok vele

2014. aug. 26. 18:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm ezt a mindent magába foglaló választ. de az nem kérdés hogy lehet-e köztünk kébőbb valami. biztos hogy nem. már nem vagyok abban a "nem tudom mit akarok" korban
2014. aug. 26. 19:23
 12/13 anonim válasza:

Ne legyetek barátok. Engem szívatott már így egy lány kamaszkoromban... Igazi szemét állat volt. Először még azt mondta, hogy ő komolyan gondolja velem, aztán hirtelen egyik napról a másikra ejtve lettem. De azt hozzátette, hogy ő mindenképpen szeretné, hogy barátok maradjuk. (Gondolom legyezgette az egoját, hogy van egy srác tartalékban, akinek tetszik.) Folyton keresett, hogy legyünk barátok. Én meg jó hülye voltam, és belementem. Aztán amikor már nem bírtam, akkor én szakítottam meg vele minden kapcsolatot.

A poén az, hogy évekkel később újra beszélgetni kezdtünk, de fordult a kocka és én ejtettem pofára. Igaz nem olyan undorító módon, mint ő, de valahol mélyen, némi elégtételt azért jelentett.

2014. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom. Amíg még lehet szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ugyanez történt velem, a kedves szavak csak rontottak, félreértettem, hittem mindig, és most itt vagyok kettétört szívvel. Férfi nő között barátság amúgy sincs. Tudom és kész. Heteró-heteró között nincs!
2014. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!