Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit értetek az alatt hogy egy...

Mit értetek az alatt hogy egy pasinak jó "dumája" van, ugyanakkor nem felszínes, nem mások gondolataival ékeskedik és nem üresen fecsegő, unalmas fószer?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a pasinak jó "dumája" van, ugyanakkor nem felszínes, nem mások gondolataival ékeskedik és nem üresen fecsegő, unalmas fószer.
2014. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát kedves első én azt érteném alatta inkább, hogy jó "dumája" van, ugyanakkor nem felszínes, nem mások gondolataival ékeskedik és nem üresen fecsegő, unalmas fószer... bár lehet valamelyikőnk félreértette a kérdést...
2014. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a duma a kulcs a boldogsághoz. Ugyanis egy intelligens, eredeti pasi akármennyit beszél, az értékes és jó és vicces, de egy unalmas vagy buta pasi ne beszéljen sokat mert az üres fecsegés.

Tehát az a pasi akiről kérdeztél olyan hogy nem csak jó dumája van, hanem a mögött áll egy vonzó egyéniség.

2014. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát..hogy jó a dumája,szeret hülyeségeket bedobni,amin mások szakadnak a röhögéstől..nem felszines,hogy nem játtsza a nagymenőt..

Ez szerintem benned kell hogy legyen,hogy tényleg ne egy unalmas,üres dumával teli alak legyél..nem tudom ezt elmagyarázni..az én pasim ilyen,egyszerűen a vérében van hogy tökre lökött a személyisége,szereti ha nevetnek a viccein,egyáltalán nem felszines,nem beképzelt és nem játtsza az eszét..Nem lehet mindenki ilyen..

Én pl. társaságban inkább meghúzom magam,félénk vagyok..ha pedig a saját barátaimmal vagyok akiket imádok,önmagamat adhatom.

Nem vagyunk egyformák,hála Istennek :P

2014. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!