Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik stílus jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik stílus jön be nektek a visszahúzódó csendes, vagy a fecsegő, csacsogó, magukat exponáló csajok?

Figyelt kérdés

egy társaságban melyik típus kelti fel jobban az érdeklődéseteket és miért?


Én nem tudok beszélgetni akármiről, akárkivel, akármikor, csak tudományos baromságokról, arról ami érdekel, ezért általában csöndben maradok, mert nem untatom ezzel barátaimat. ezért így társaságban nehezen oldódom fel, a nagy dumámmal a fiúk figyelmét sem tudom felkelteni, mert ahogyan észrevettem a fecsegő csajokat szeretik... ráadásul nem kérem el mindenkitől a piás poharát, hogy igyak belőle... szóval szerintem olyan megközelíthetetlennek látnak... MIt tegyek, mit változtassak? és melyik típusú lány tetszik?


2010. jún. 18. 08:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem ez számít - fogjon meg kívülről - utána a jobban megismerem legyen benne még több olyan dolog ami megfog, és kitartásra buzdít, hogy meghódítsam :)

22F

2010. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hány éves vagy mert úgy jobb válaszokat tudnánk adni. Nehogy azt hidd hogy ez csak nálad és csak lányoknál van így. Velem is előszokott fordulni hogy meg se szólalok mert nem tudok mit hozzászólni. Fecsegő, csacsogó csajok sokszor beképzeltnek tűnnek, főleg ha leisszák magukat. Szóval ez nem annyira előny néha. Amit leírtál abból az jön le hogy normális lány vagy. Nem magadon kell változtatni hanem a társaságon. Engem mindig az nyugtat meg hogy ha ebben a társaságban nem vagyok oldott valaki vagy valami miatt akkor legalább van mellette még egy társaság ahol nagyon jól érzem magam. Senki se tud bármilyen társaságban feloldódni. Nem mindenki tud folyamatosan csacsogni, és néha képzeld el idegesítő. A lényeg az hogy ne egész végig egy sarokban ülj hanem olyan mellett üljél akivel amúgy is el tudsz beszélgetni és akkor már is jobb az egész.
2010. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kihagytam hogy melyik típus kelti fel az érdeklődésemet. Olyan akivel lehet beszélgetni, normálisan, még társaságban is. Aranyos, kedves, mosolygós, érdeklődő. Nagyon lesz*rom hogy társaságban mennyit beszél. 2-esben lehessen vele beszélgetni.
2010. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

nekem nagyon szimpatikus vagy

merre laksz?

hány éves vagy?

2010. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2010. jún. 18. 09:05
 6/26 anonim ***** válasza:

Budapest

8.Ker

30/F


Privibe add meg a telód.

2010. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

a csendes visszahúzódó :D hogy miért ? 1000 oka van :D

ne változtass semmibe szerintem :)

2010. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ÉN jobban szeretem a csendes, visszahúzódót, de ha kettesben vagyunk, nyíljon meg előttem őszintén.
2010. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Igazából a legjobban azt, ha önmagadat adod.


Lycaon

2010. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Lycacon aranyköpései, Köszönjük.
2010. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!