Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen beszólogatósak,...

Miért ilyen beszólogatósak, felvágósak a mai szép, vonzó tini lányok? Komolyan nincs már sehol sem jó fej, humoros, aranyos lány, akivel érdemes ismerkedni is egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mindig felb-sz, hogy akárhány lánynál próbálkozom, mert a fiúna kkell sajnos kezdeményezni, mindig azt tapasztalom,hogy a lányok el vannak szállva maguktól, úgy tesznek nekem mint a kutyának, mintha ők valami főnyeremények lennének. El vannnak nagyon cseszve pedig, valójában el sem tudom képzelni kinek kellenek ezek a lányok, mert nekem nem az tuti! Sajnos sehol egy rendes lány, azt hiszem elkezdek prostizni inkább, annyit csalódtam a lányokban, inkább nem is ismerkedem most már, fizetek a szexért, most arra jutottam. Pedig még nagyon fiatal srác vagyok, de ha ilyen a felhozatal, akkor inkább tényleg többet érek a prostizással is!

2014. jún. 19. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Gratulálok, ez jó ötlet.

NEm tudom, milyen lányokkal ismerkedsz, talán más félkkel kellene, akik tényleg aranyosak és viccesek.


Mellesleg...nem tudom, mitől humoros valaki. Attól, hogy röhög a poénjaidon? És ők ezt nem csinálják? NEm gondolod, hogy veled van baj?

2014. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, ne fizessél a szexért! Viszont változtatnod kell. Ha nem vagy olyan típus akire tapadnak a nők akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog összejönni több csajjal. Akkor te is a "lassú víz partot mos" típus vagy. Nem baj ez bár most nem így érzded. Feljeszd magadat abban az irányban hogy magabiztosabb legyél, ne legyél annyira érzékeny. Időbe telik, de megéri és ahhoz hogy végbemenjen egy változás ahhoz először is el kell kezdeni.
2014. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rühellem, ha egy lány tiszteletlen velem. Mégis kik ők? Egy kis senkik, akiket anyuci-apuci pénzel, akik az ősök nélkül az utcán lennének, ősök nélkül nem lenne csini ruha emg Ájfon és társai sem. Azt is utálom, hogy a sok csicska még nyal is ezeknek. Inkább pofán kéne b-szni ezekt a kis pitsákat egy jó nagy szívlapáttal, akkor talán tisztelnék a fiúkat.
2014. jún. 19. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert a rendes lányok nem ugrálnak minden második sarkon a nyakadba. Az is lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid
2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

:) Az a gondod, hogy te egy lúzer vagy.


Nem elég, hogy nem vagy menő fiú, emellett olyan lányoknál akarsz próbálkozni, akik jóval a szinted fölött vannak....akiknek nem te kellesz.

És hiába nyavajogsz. Ha észrevennél más lányokat, akkor nem ilyen tapasztalatok érnének.

De amilyen agresszív állatna tűnsz , jobb is, hogy nem kerülnek a közeledbe.

2014. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Tehát szerinted azok a rendes lányok akik főznek mosnak takarítanak és kuss a nevük mert te fiú vagy? A ribiket én se szeretem de ez túlzás
2014. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"akárhány lánynál próbálkozom"


"kinek kellenek ezek a lányok, mert nekem nem az tuti! "


Akkor miért náluk próbálkozol?

2014. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, #6!
2014. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kis senkik, akiket anyuci-apuci pénzel, akik az ősök nélkül az utcán lennének, ősök nélkül nem lenne csini ruha emg Ájfon és társai sem. Azt is utálom, hogy a sok csicska még nyal is ezeknek. Inkább pofán kéne b-szni ezekt a kis pitsákat egy jó nagy szívlapáttal, "


Jól értem, hogy te fizikailag bántanád ezeket az embereket és te így VÁROD EL, hogy tiszteljenek?

2014. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Mindig felb-sz, hogy akárhány lánynál próbálkozom, mert a fiúna kkell sajnos kezdeményezni, mindig azt tapasztalom,hogy a lányok el vannak szállva maguktól, úgy tesznek nekem mint a kutyának, mintha ők valami főnyeremények lennének. El vannnak nagyon cseszve pedig, valójában el sem tudom képzelni kinek kellenek ezek a lányok, mert nekem nem az tuti!"


Tehát nem kellenek, de azért próbálkozol náluk? :D Én is fiatal lány vagyok, bunkó senkivel sem vagyok (kivéve, ha valaki eleve úgy áll hozzám hogy ő itt a Jani, na akkor aztán kap rendesen), hiszen az nem lenne fair, hogy ő kedves, én bunkó vagyok. Viszont ha valaki nagyon nyomulós, esetleg meg van azon sértődve, hogy nem szeretnék vele ismerkedni(ennek több oka is lehet; számos esetben az, hogy az illetővel egyszerűen képtelenség belsőleg egy hullámhosszra jutni), és ezért úgy beszél velem, mint a kutyával, na akkor szakad el a cérna.


Neked pontosan mik a problémáid a mai lányokkal?


Üdv; 16/L

2014. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!