Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol szerezhetnék...

Szerintetek hol szerezhetnék Koreai fiút magamnak? Próbáltam már Facebookon, de vagy idős volt vagy nem tudott magyarul. Próbáltam már az utcán, de nem találtam.14-16 éves Koreai fiút keresek.

Figyelt kérdés
(Budapestit)

2014. aug. 27. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

De azt ugye tudod hogy nekik nem akkora a férfiaságuk mint a magyaroknak?! :D komolyan

18f

2014. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ez olyan baromság... :)

Ez emberre válogatja :) Am ezt csak a Japánokra mondják :3

De engem nagyon nem ez érdekel :3

2014. aug. 27. 15:03
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: "van pár ismerősöm akinek van Koreai fiúja és azt mondja nagyon kedvesek,törődőek"


Egyik válaszoló: "De azt ugye tudod hogy nekik nem akkora a férfiaságuk mint a magyaroknak?!"


Kérdező: "Ez olyan baromság... :)

Ez emberre válogatja :)"


Szóval a viselkedés nem embere válogatja, csak a péniszméret?

Ooooké.

Te tizenévesként nagyon érett vagy.

2014. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem...Nem...

A viselkedés is persze emberre válogatja. Azt sem mondom hogy a Koreaiak közt nincs bunkó,lopdosó,hazug,csaló stb.

Mindenhol van minden.Sajnos ez nem így megy.

Én sem nagyon értette hogy lyukadtunk ki erre a témára, de gondoltam ha már mondd valamit válaszolok neki...

Én azt mondom, hogy a Koreaiaknál akiket jómagam ismerek (Nem!Nem!Velem nem egykorúak...Túl vannak 20-on és én 14 évesen nem szeretnék egy 20+os pasival járni...Kicsit pedomacis lenne c: )

sokkal kedvesebbek és jóval másabb a gondolkozásuk és a kultúrájuk is nagyon lenyűgöz.

2014. aug. 27. 15:17
 15/20 anonim válasza:

Aztán amikor testközelből találkoznál egy olyan átlagos koreai fiúval, akkor meg nem is kéne. Ne a felszínes külsőségekre koncentrálj már, mert ez totál zsákutca. Az átlagos koreai fiú semmivel se szebb mint az átlagos európai. Ne a kpop vagy filmsorozatokból indulj ki. Az hogy kedvesebb... lehet.. de az meg a világ lenagyobb foszsága hogy a nőknek kedves fiú kell, mert valójában az kell a legkevésbé.

Volt szerencsém részt venni egy olyan összejövetel szerűségen ahol volt egy csomó tizen-huszonéves éretlen korea mániás itteni lány, meg néhány koreai srác, akik amúgy tök normálisak voltak. Aztán amikor az egyik koreai srác (annak ellenére, hogy az ő kultúrájukban ezt így nem is szokták) megpróbált az egyik magyar csajhoz közeledni, megszólította, hogy hány éves vagy stb. a magyar csaj a szokásos itteni bunkó közömbös módon semmibe se vette. Szóval akkor már amikor igazi koreai fiúval találkozott máris nem volt elég jó neki...


Amúgy sajnos ehhez a problémát nekem is volt szerencsém volt megtapasztalni a másik oldalról, mert én meg a Koreai lányokról volt az a téves koncepcióm, hogy sokkal jobb természetűek mint az itteni hulladék. De aztán egy Koreai lányban kellett nemrég akkorát csalódnom, mint még soha. Ugyanolyan felszínesek, ostobák és éretlenek tudnak lenni mint az itteniek. (De az mondjuk igaz, hogy kinézetre még mindig sokkal jobbak, elegánsabbak, igényesebbek, szép fehér bőrük stb.)

2014. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan jegyzem meg, hogy a magyarban a népneveket nem írjuk nagy betűvel (ellentétben az angollal), tehát koreai fiút keresel és nem Koreai fiút.
2014. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem a sorozatokból és a k-popól indulok ki. Tudom, hogy a sorozatokban és ezekben az úgynevezett 'celeb'-ek megjátsszák magukat és csak akkor csinálják azt amit szeretnének ha ez meg az nekik engedélyt. Pontosan tisztában vagyok, hogy ezek kamu megjátszott dolgok...

Nekem nem véletlen kedves fiú... Ha tudni szeretnéd nekem több barátom is volt aki mindenki előtt a mocskos,sáros földbe taposott és lehordott mindennek...Volt olyan aki még egy sallert is levágott...

Nem a farkukért vagy a kinézetükért kell szeretni a férfiakat. Csoda lenne ha manapság találkoznék egy normális tinivel.... Sajna nincs erre lehetőségem!

Én vagyok oly méltó arra hogy legyen barátom vagy haverom.Ha odajönne hozzám egy Ázsiai vagy akár magyar vagy akármilyen fiú és elkezdene flörtölni velem és esetleg nem tetszene vagy tetszene,de lenne barátom nem beszólnék neki,nem megsérteném stb. hanem megmondanám neki, hogy bocsi, de már van barátom vagy valami hasonlót.Nem vagyok hülye szőke p*csa... (Már bocsánat a kivételesen normális szőkéknek...Vagy a normális embereknek!)

2014. aug. 27. 15:38
 18/20 A kérdező kommentje:
Bocsi megszokás... :$
2014. aug. 27. 15:39
 19/20 anonim válasza:

Bocsi, de 14 évesen hány pasid volt már??

Na mindegy ez tényleg nem idetartozik, de nemhiszem hogy így konkrétan keresni kéne.. Majd találkozol eggyel és alakul, abból úgyse lesz semmi jó ha görcsösen keresed..

2014. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
3 :$
2014. aug. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!