Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik nekem egy fiú,...

Nagyon tetszik nekem egy fiú, de szerintem én nem tetszem neki. Mit kéne tennem, hogy felkeltsem az érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy segítsetek.Főleg ali volt már hasonló szituban és esetleg össze jött neki.Tanácsaitokat várom!

2014. aug. 28. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Kiabálj Medic-et majd amikor odamegy dobj neki szendvicset.

Minden valamire való fiú kocka és szeret enni.

2014. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

#1: megy a pacsi

de ha akarok játszhatunk egy kő, papír, ollót is

2014. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tini vagy, ugye? Fizess elő a pasinak egy évre wow game card-ot. Egyből belédszeret XD
2014. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni, ismerkedjetek meg, aztán utalhatsz rá
2014. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öltözködés, kondizás, tehát figyelsz az alakodra, esetleg egy egyszerű smink kb ennyi ha ennyítől nem kelted fel a figyelmét akk hagyd egyenlőre :)
2014. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Ezt sokan teszik, mégse nézek meg mindenkit. Van aki kifejezetten szép, még sem érdekel a környezetemben.

Ha konkrétan akarsz tőle valamit, akkor keresd a társaságát, beszélj vele, haverkodjatok össze és onnantól már csak rajtatok áll, hogy hogyan tovább. :)

2014. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mosolyogj rá sokat, ha visszahúzódó típus vagy...

egyébként meg a zene és a filmek (mint téma) eleinte nagyon jó szerintem(: aztán ha értelmes és megérti mit akarsz, akkor fog lépni, hidd el;)

2014. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!