Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kérdés?!

Figyelt kérdés

Egy 14 éves biszexuális lány vagyok,és belezúgtam a legjobb barátnőmbe és nem tudom mit tegyek.Tudom hogy ő hetero,és már 4éve vagyunk barátok,és nem tudom hogy egyáltalán el mondjam-e neki,hogy biszexuális

vagyok,és ráadásul belé vagyok szerelmes...Nem tudom mit tegyek de már nagyon szorongok,önmagamban tartom ezt az egészet,de legszivesebben ki órdítanám

magamból mindezt!Amikor rá nézek mindig egy nagyot kell nyelnem,és amikor hozzám ér nem tudom el mondani milyen érzés,olyan puha lágy...könnyű és jó,

meg amikor meg ölel legszivessebben el se engedném...Jahj valaki segítsen és mondja el mit tegyek?



2014. máj. 13. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki
2014. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mond el neki ha igaz barátod akkor megfogja érteni. Legfeljebb maradtok csak haverként.Ha tovább tartod magadba csak magadat teszed tönkre ezzel.
2014. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha soha többet nem áll velem szóba?:(
2014. máj. 17. 08:27
 4/5 anonim válasza:
Figyelj, ha igaz barátod megfogja érteni.Ha tudod milyen ember nem lesz ilyen.
2014. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez csak embertípustól függ ki érti meg és ki nem ;) (Előző vagyok :D )
2014. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!