Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem a viselkedését?...

Mire véljem a viselkedését? Nagyon összezavar, nem értem!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és a fiú akiről a kérdésem szól 26 éves. Már több mint két éve ismerjük egymást, egy időben sokat találkozgattunk, de aztán valahogy többször szüneteltünk, mert valahogy mégsem akart velem lenni. Ezt sosem értettem, értékelhető választ pedig nem kaptam tőle. Mindig nagyon jól éreztük magunkat. Ő is úgy tűnt, hogy kedvel engem, sőt, én váltig állítottam, hogy biztosan szeret is. Úgy viselkedett, úgy közeledett, hogy szinte biztos voltam, hogy érzelmei vannak felém. Reggel átölelt szorosan, vagy csak úgy odajött és olyan igazán gyengéden magához ölelt hosszasan, ahogy nézett és ahogy viselkedett, mind arra utalt, hogy többet érez. De aztán megint csak az lett, mint előtte már többször is; mégsem akart velem lenni ezért ellökött magától.

Megjátszotta volna azt a sok kedvességet és szeretetet? Fiúk, csináltok ilyet?

Amikor szünetelünk és utána megint összegabalyodunk, mindig így viselkedik. Egészen addig, amíg nem szünetelünk újra... De hogy miért? Nem tudom.


Mi a véleményetek erről? Miért csinálhatja?


2014. aug. 28. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar, vagy ilyen a természete. Valami perspektiva van a kapcsolatotokban, pl jártok és tovább tudnátok lépni hogy együtt éljetek, vagy valamit tervezni közösen, egy közös nyaralást.
2014. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos szerintem a pasi nem szeret, csak szeretni akar, de nem tud.


Én lány vagyok és pont most dobtam egy srácot, mert sajnos nem voltam belé szerelmes. Próbáltam őt megszeretni és elfogadni. Úgy voltam vele, hogy igaz, hogy nem szeretem, de megteszek mindent hogy belé szerethessek és ezért összejöttem vele. De rájöttem, hogy nem azért vagyok vele, mert szeretni akarom, hanem azért, hogy ne legyek egyedül.


Tehát: olyan nincs, hogy egyszer szeret, egyszer meg nem! Hagyd a srácot a fenébe, mert szerintem ő nem szerelmes beléd. Ha az lenne, akkor nem csinálna ilyet.


24/L

2014. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!