Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekte fiúknak egy 15 éves...

Nekte fiúknak egy 15 éves lánynak mit kell tudjon? Inkább a nőies vagy pedig aranyos?

Figyelt kérdés
Nem szerénykedek.... Jó seggem van,szép kék szemem, azt mondják, hogy értelmes, szép, vicces vagyok... Inkább mennyek aranyos csini lány fele, vagy pedig legyek nőies ne viccelődjek, legyek komoly? Mindkettő megy...:D
2014. aug. 28. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
találj rá a saját stílusodra, és személyiségedre. nem kellenek ezek a kötöttségek. tudj lazulni és hülyülni, de ha a helyzet úgy hozza, légy határozott és komoly
2014. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy megd*gatni akarod magad, vagy pedig egy őszinte párkapcsolatra vágysz?
2014. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A nőiesség sem elhanyagolható de inkább legyél aranyos kedves vicces szerintem
2014. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nektek *
2014. aug. 28. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyek szó helyesen menjek, ha csak nem a mennyország többesszámára gondoltál.
2014. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem a d*gás a célom:D igazábol szeretek fiúkkal jóban lenni...és szeretném tudni hogy melyik jön be nekik?! :)) igazából,tudok hülyéskedni, mondjuk még nem találtam meg az egyéniségem de...
2014. aug. 28. 20:39
 7/19 A kérdező kommentje:
Elirtam:) de aki akarta úgy is megértette:) de jó hogy itt mindenki elsősorban a helyesírást nézi.
2014. aug. 28. 20:41
 8/19 anonim ***** válasza:
a kettő között egyszer így egyszer úgy mindig az adott helyzettől függ :D
2014. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Valakinek ez jön be, valakinek az, olyan nincs, hogy egy valamire az összes fiú vevő legyen és fordított esetben sem.

2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt nem kell keresni. Viselkedj úgy ahogy a legjobban érzed magad. Ha túlkomolykodod még belepottyansz egy komoly kapcsolatba egy idősebb sráccal, ami lehet álom és rémálom is, attól függően hogy végződik.
2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!