Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy átlagos kinézetű zárkózott...

Egy átlagos kinézetű zárkózottabb lány hogysn tudna ismerkedni a való életben?

Figyelt kérdés
17/L
2014. aug. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
diszkó/házibulik/koncertek/hasonló alkalmak. igyál annyit amennyitől pont ellazulsz, mosolyogj, légy érdeklődő, és úgyis rádmozdul valaki.
2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az utcán leszólítasz egy szimpatikus fiút és útbaigazítást kérsz. Ha segít, akkor felajánlod hogy meghívod egy kávéra, sütire vagy valami. :)
2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már írtam valakinek és lehet "gagyi" de menj oda kétségbeesetten egy sráchoz, hogy nagyon fontos lenne intézned egy telefont, de lemerült az egyenleged, majd csörgesd meg magad, mentsd el a számod a telójába amíg értetlenkedik a neveden és mondd neki, hogy hívjon este :D
2014. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy sehogy. Sőt, én még interneten is béna vagyok :D De nemrég egy koncerten elegyedtem szóba valakivel, persze nem lett belőle semmi, de azért szert tettem egy jó ismerősre. Néha csak úgy jön az alkalom, bárhol vagy. Csak légy nyitott, és ne világfájdalmas arccal mászkálj :)

#3: Na ez az, amit nem mernék megtenni. De majd egyszer végső elkeseredésemben kipróbálom :D

2014. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!