Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állandóan csajokkal vagyok...

Állandóan csajokkal vagyok körülvéve. Ez baj?

Figyelt kérdés

Állandóan csajokkal lógok, velük járok ki, szinte sosincs másik fiú, mindig én vagyok ott 3-4 csajjal xD

Ez most baj, hogy fiúkkal nemnagyon haverkodok? Persze van pár fiú barátom aki jóbarát, de inkább csajok vannak a baráti körömben

Most ha utcán látnak hogy megyek mellettem meg 3-4 lány, akkor mit gondolnak? xD

Lehet hülye a kérdés, de nemtom mit jelent ez...jobban megértem magam velük :D



2014. aug. 29. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A barátom is ilyen. Mikor megismertem én is azt hittem, h meleg, attól függetlenül, h tök férfiasan néz ki meg minden, csak kicsit fura volt. De azóta rájöttem, h velük jobban kijön, ismerem én is a lány haverjait, nekik is hozzánk hasonló humoruk van, így nem is csoda, h szeret velük lenni.

A legjobb haverom is szinte csak lányokkal barátkozik, 3-an szoktunk órákra járni: én, egy bnőm és ő. Viszont nem vagyok biztos benne, h ő nem meleg XD

2014. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

igen, mindig jönnek ezek a sztereotípiák, hogy biztos b*zi...nyilván. amikor meg egy csajnak van sok fiúhaverja, az meg r*banc. :D fuck logic


arról nem tehet az ember, hogy olyan beállítottságú, hogy saját nemében nem tud igazán jó haveri kapcsolatokat kialakítani...max nehezebb dolga van...én is hasonló vagyok, de most keress már egy olyan csajt magad mellé, aki eltűri, hogy mondjuk a legtöbb barátod is csaj, és velük is lógnál...még a legkevésbé féltékeny embert is kiakasztaná...az meg ugye egy másik elég bevált mondás, hogy 1 kapcsolat sem ér annyit, hogy felrúgd a barátságokat, tehát nyilván az is egy rossz döntés, ha azokat hanyagolod...:D

2014. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ehem...van barátnőm, de ezek a csajok haverok :D
2014. aug. 29. 12:01
 14/16 anonim ***** válasza:
És neki ez így oké?
2014. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a barátom csak csajokkal baréátkozik, csak akkor, mikor tudom, h az a csaj mit szeretne tőle. Én ezt így látom kívülről, ő viszont nem :D De 2,5 éve nem volt ebből probléma, úgyhogy szerintem nincs okom féltékenykedni
2014. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

- Anyám, képzeld, megszólítottak a jányok!

- Ne mondd, és mit mondtak?

- Hogy "hová mész te böszme?"!

2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!