Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom eldönteni, hogy egy...

Nem tudom eldönteni, hogy egy srác flörtöl-e velem?

Figyelt kérdés

Tegnap a haverjaimmal lógtam, de ott volt az új tag is.... a neve: Zoli

Amikor Zoli vmit magyarázott/mondott, azt mindig nekem mondta, aztán a házunk előtt szokott állni! :D

Igent vagy nemet írjatok válasznak!!!!



2014. aug. 29. 08:30
 1/9 PearlDiver ***** válasza:

Igen vagy nem.

Te kérted...

Komolyra: kevés az infó. Mit csinál a házatok előtt?

2014. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet
2014. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

több infóóót



mikor volt ?(órakor)

hol volt?

mit mondot?

utána mondom

2014. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg kiböki, akar-e valamit tőled.
2014. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4# Nem tudom pontosan, van amikor reggel kb. 9-kor jött elénk, de volt, amikor már sötétedéskor....

Előttünk volt

Hát akkor épp találtam 3 kiskutyát amikor a temető melletti földúton bicikliztem. Erre mikor hazaérek velük, ott termett Zoli. Megkérdezte, h mik vannak a biciklikosaramban, és azt hitte először, h tengerimalacok.... :D Mondtam neki, h kiskutyák. Erre megkérdezte, h segíthet e valamiben. ÉÁn mondtam neki, hogy nem hiszem, erre ő megkérdezte, h hol találtam őket. Én mondtam, h a földúton. Erre ő elment megnézni, hogy nincs e a közelen egy kutyá. Mi közben felhívtuk a menhelyt, és mondtuk, h találtunk 3 kiskutyát. Ekkor miután visszaért Zoli el akartunk volna indulni kocsival a menhelyre. Erre megkérdezte, h mivel megyünk oda, erre én mondtam, h kocsival, ő meg erre Azt mondta, h ha biciklivel mentünk volna oda, akkor jött volna velünk. :D

2014. aug. 31. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt flörtnek nem lehet mondani. Ennyiből lehet, hogy kedvel téged, de az is lehet, hogy csak simán segítőkész srác. Plusz, ugyebár egy baráti társaságotok van, tehát könnyen lehet, hogy azért ilyen veled is...nyilván téged is havernak tart akkor. Szóval a lényeg az, hogy ezek alapján bármi lehet.
2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi, azt kihagytam, hogy múltkor amikor taliztunk így a haverokkal, akkor kiderült, hogy az lb-mnek el kell mennie haza, és egy másik havernak is el kellett mennie, erre mi ketten (Zolival) elmentünk egy nyugis helyre, és ott elkezdtünk dumálni mindenféléről. De amúgy meg nem tudom, hogy mire véljem azt, hogy amikor valamiről beszélt nekem, akkor mélyen a szemembe nézett, és én erre azt hiszem, hogy nagyon elpirulhattam, mert el kezdett nevetni.... :D Amúgy 14 éves lány vagyok :)
2014. aug. 31. 21:45
 9/9 anonim válasza:
ennyi
2015. júl. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!