Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt aranyos/cuki...

Vannak itt aranyos/cuki lányok akik szeretnének ismerkedni? 14/f.

Figyelt kérdés

Tartós kapcsolatot, egy igazi szerelmet szeretnék egy aranyos cuki csajszival :) .


Szóval, lenne valaki a cica mica hercegnőm? :D


Gondolom ebből le vágtátok már azt hogy eléggé humoros típus vagyok :)



2014. aug. 30. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Áhhh. Kössz nem... Biztos egy ecsetfejű csúnyaság vagy aki képtelen kimenni az utcára és ott ismerkedni. 14/l
2014. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne vagyok páwa..... És az utcán eddig csak "has ki gatya le, mell ki, nem vagyok más mint egy tiniribi" típusú csajokat láttam
2014. aug. 30. 09:37
 3/6 Pont.Az.Aki válasza:

Fiatal vagy, rohadtul nem humoros, fogalmad sincs mi az a szerelem es itt a suli, inkabb tanulj. ;)

jah es nehogy azt hidd h a mai lanyok nem hanszalnanak ki...

2014. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a kor teszi az embert, hanem az idő alatt megélt dolgok mennyisége és minősége.
2014. aug. 30. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tartós kapcsolatot,igazi szerelmet szeretnél,akkor NE itt keresgélj!

Nem,mert fiú vagyok és nem vagyok meleg

Nem vagy egy kicsit se humoros

Hajrá Fradi 14/f

És 1.-nek igaza lehet

2014. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
enyhén szarkasztikus humor én értem:D hasonlóan viccelekxD de nem annak a cuki inkább a fiúsan viselkedő mégis csajos rosszabb lány vagyok de azért barátkoznék szívesen:D
2014. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!