Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményed magadról, ha...

Mi a véleményed magadról, ha nőkkel kerülsz kapcsolatba?

Figyelt kérdés

kort és nemet is írjatok, így lesz a válaszotok értékes



mi a véleményed magadról, ha nőkkel

kerülsz kapcsolatba?

-milyen a szüleid kapcsolata, és a te kapcsolatod

velük?

-mi a véleményed a nőkről, mit gondolsz mi kell

nekik?

-mi hiányzik az életedből,amit el kell

sajátítanod/meg kell szerezned, hogy az álomnőd

a tied legyen?


2014. aug. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
utalom a noket -_-
2014. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az utolsóra válaszolnék: +20 centi magasság -40 kg testsúly és egy normális arc. Mert a mostani ocsmány arcommal, magasságommal és testsúlyommal semmi esélye, hogy bármilyen kapcsolatba is kerüljek lányokkal.
2014. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem kerülök nőkkel kapcsolatba.

2. A szülőkkel való kapcsolatom az, hogy megjátsszuk, hogy minden rendben van, közben mindenkinek megvan a maga véleménye a többiekről.

3. Nincs róluk különösebb véleményem, nem ismerem őket. Szerintem olyan ember kell nekik, akivel közös jövőt tervezhetnek. Érzelmileg és egzisztenciálisan is.

4. Kicserélődni egy teljesen más személyre, amit nem kívánok felvállalni, hiszen akkor megszűnnék létezni. Emellett munka, pénz stb., ami az élethez kell.

2014. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. semmilyen, az enyém is hasonló velük

2. szeretem a csöcsöket; nyilvánvalóan én. Hát milyen bugyuta egy kérdés ez, teljesen más kell nekem, mint a random arcnak az utca végén, felteszem a nők sem egyformák

3. sok minden, de nem igazán a nőszerzéshez van köze, magamnak kell elsősorban megfelelnem.

2014. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, talán kicsit unalmas vagyok, a tekintetben, hogy nehezemre esik túljutnom a "jó fej, értelmes srác, jó vele beszélgetni=barátnak való" ponton. addig nagyjából megy a dolog.

2, hullámvölgyekkel, de jó. szintén.

3, alapvetően nincs róluk jó véleményem, de ez nyilván a rossz tapasztalatokhoz köthető. tudom, hogy általánosítani hülyeség, mert minden ember egyéni, de sokszor egyszerűbb az általánosítás.

4, van még mit fejlődni. mind külsőleg, mind belsőleg fejlődnöm kell még, de inkább belsőleg. a negatív tapasztalataimon mindenképpen túl kell lépnem és el kell sajátítanom azt a képességet, hogy ne csak jó fej srác legyek. jobb helyzetkihasználásra van szükségem, hogy a megfelelő pillanatban a megfelelő lépéseket csináljam, habozás nélkül. tovább nem részletezném.

26

2014. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmmm... Ezek szerint lányok is írhatnak? Mert akkor írok. :)


- Nem tudok önmagam lenni, a nők mellett férfinak érzem magam, és úgy érzem, ők is akként tekintenek rám. Ez iszonyatosan frusztrál, utálok a közelükben lenni, ezért kerülöm is őket.

- Viszonylag jó. Szerető családban élek. Csak a szüleim nem nagyon hagynak felnőni.

- A legtöbbjük idegesítő, hülyén gondolkodnak. Fogalmam sincs, mi kell nekik. Mindegyiknek más. De családra és biztonságra szerintem minden nő vágyik valamilyen szinten.

- Hát erre nem tudok válaszolni, mert nem vagyok leszbikus, ezért álomnőm sincs. :)


L/20

2014. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

nők inkább férfire írják meg a véleményt :)

és a kor se maradjon le, köszi :)

2014. aug. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!