Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan fiúk, pasik,...

Vannak itt olyan fiúk, pasik, akik szeretnek bulizni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy azok a lányok, akik sokat buliznak, azok buta, semmire se kellő r.bancok, ami nem igaz. (Tudom ez nem igazán jön a kérdésemhez, csak gondoltam, jobb az elején tisztázni :)).

Én is imádok bulizni, heti 1 alakalom simán megvan, de a legtöbb helyen azt lehet hallani, olvasni, hogy a fiúk nem szeretnek klubokba járni, mégis tömve vannak velük a helyek. Most akkor ez mennyire igaz? Elmentek, mert "muszáj", mert ismerkedni akartok?

Csak érdekel, hogy vannak-e olyan srácok, akik azért járnak ilyen helyekre mert jól érzik ott magukat. :)

18/L



2014. aug. 30. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet ha lenne sok pénzem fölöslegbe, akkor talán lenne motiváció. de egyébként egy jó házibulit vagy kerti partyt sokkal többre becsülök, mint egy "szórakozóhelyet" ahol nem hallod mit mond neked a másik, annyira üvölt a zene, és tele van zsúfolva sok arcoskodó pávával, meg kancigány férgekkel. Inkább akkor egy rockkoncert, nekem az esik a buli kategóriába. Vagy szimplán egy-egy beülős helyen, presszóba vagy kocsmába iszogatás a haverokkal, akár ott is lehet ismerkedni, pl más társaságokkal. De ez a tuctuc meg hasonló stílusú zenéket képviselő szórakozóhelyeket, diszkókat nagy ívben kerülöm. 18/f
2014. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én szeretek bulizni. Haverokkal, baráti társasággal mindig megyünk szórakozóhelyekre. Hetente vagy 2 hetente. Én eddig mindig normális lányokkal találkoztam buliban, nem igaz amit amit hallani lehet. 19/F
2014. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 30. 19:58
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Én is szeretek bulizni, de csak ritkán. És akkor is inkább házibuliban, ahogy #1 írta. Most szilveszterkor pl nagyon király buliban voltam, de ehhez az kellett, hogy sok ismerős meg barát is ott volt.

A morrisons és társai nem igazán motiválnak, egyszerűen nem az én stílusom.

2015. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!