Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

1514131211 kérdése:

Lányok, ti hogy reagálnátok, ha egy idegen srác megállítana titeket az utcán, és elkezdene veletek beszélgetni/ ismerkedni/ flörtölni?

Figyelt kérdés

#kecske #ajándék lónak híg a leve
2014. aug. 31. 00:15
 1/10 Zsebvirág ***** válasza:
Mérges lennék, jól tökön rúgnám majd elszaladnék :(
2014. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Leszopnám helyben
2014. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan még nem szólított le, akivel több lett volna beszélgetésnél, amúgy, ha nem tolakodó és nem rohanok, én szívesen leállok beszélgetni, de nem garantálom, hogy más is lesz.
2014. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mondtam peti pazdmek hogy ne itt trolkodj...

3. Köszi :)

2014. aug. 31. 00:22
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért divat ez hülye írás,hogy "pasztmek" "kecifei" és ehhez hasonló okádék dumák?
2014. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de kb frászt kaptam:D az a baj, hogy általában rohanok és, aki eddig odajött hozzám, az kb lekoptathatatlan volt..azt meg nem szeretem.
2014. aug. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most írok én is, bár én nem vagyok nő.

Ha valakinek van ehhez bátorsága, akkor meg kell próbálni úgymond ésszel csinálni, tehát hogyha látja, hogy valaki siet, esetleg olvas, vásárol, vagy pedig szemmel láthatóan vár valakit, akkor az ilyenekkel nem kell próbálkozni, mert ha ennek ellenére megpróbálja az illető, akkor ki lehet már találni előtte is, hogy mi lesz a történet vége: nyilvánvalóan elutasítás.

2014. aug. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az illeto ertelmes, jofej es van humora, illetve en is raerek, es nem azt varja,h "helyben lesz.opjam", akkor semmi problema.

Egyszet buszon mellem ult es megszolitott egy naagyon nagyon helyes pasi...*.* oh istenkem nagyon tetszett, de volt baratom, ugyh nyilvan semmi nem lett belole.

Nemreg pedig a strandon jott oda egy pasi :D jo fej volt, bar kicsit sokat beszelt az elet dolgairol, full ismeretnul:D de en ertekelem az ilyet, mert biztos nagy batorsag kell ahhoz,hogy egy ismeretlen csajhoz odamenjen.

2014. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyha van humora, jó a dumája, (vagyis nem azzal jön hogy "szia cica van gazdád?"-_-) bejön külsőre IS, éés én nem sietek akkor simán leállok vele beszélgetni:)
2014. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!