Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Bogee123 kérdése:

Hogyan tudnám elérni, hogy érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most kezdődött el megint a suli és elég nehéz volt szerelmi téren a nyaram is. Viszont a mai nap új srác jött az osztályba, aki irtó jól néz ki.. Azon kaptam magam, hogy a kitöltendő lapon, ami körbement az osztályban, az ő adatait fürkésztem, meg feltűnősködtem.. aztán amikor észrevettem magam, persze leálltam. Igazgattam a hajam, a ruhám, pedig ennyire gyakran nem szoktam...

A srác lehetséges, hogy összejön a volt barátnőjével, ennyit megtudtam róla. Nem tudom, hogy szereti-e. Viszont olvastam ilyen testbeszédes dolgot, és elvileg ha felém fordul, szimpatikus vagyok neki, vagy valami ilyesmi... folyamatosan a padból oldalra fordulva ült, de lehet ez csak véletlen. Barátnőm szerint hülyeség, én meg már nem tudom, hogy mit higgyek. Nem beszéltünk még sose, és szerintem ő nem is fog odajönni hozzám, én meg utálok kezdeményezni, főleg a magafajtáknál. Meg tudom, házi nyúlra nem lövünk...

Szóval, mivel és hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését?

Nem a "nyomi csávó" fajta, hanem pont az ellenkezője.. ő és a haveri köre viszik az egész iskolát, elég népszerű és szerintem visszamegy a volt barátnőjéhez, bár a franc se tudja..

Egy kíváncsi lány



2014. szept. 1. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy tömegével fognak jönni az ilyen kérdések... :D
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
ha nem kezdeményezel akkor sehogy. :P
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Látjátok fiúk,akik velem együtt itt rinyáltok,hogy miért nem vagytok sikeresek a lányoknál?

Jól kell kinézni és máris ő fog érdeklődni irántad.Nem kell ide semmilyen duma és személyiség.

Ellenkező esetben maradunk "nyomi csávók"...

2014. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de kell személyiség. ;) csak szerintem külső megfog, belső megtart, és ti se mondjátok már, hogy összejönnétek egy tök trehány, igénytelen, büdös csajjal és vállalnátok a barátaitok előtt. azért tettem idézőjelbe, mert nálunk a suliban így hívják a kevésbé népszerűeket és rám ragadt.. tehetek róla, hogy tetszik, ha valaki jól néz ki? szerintem mindenki így van vele.
2014. szept. 1. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

"nyomi csávók"

Hát ez van! Én is sikeres vagyok, de azért nem nyomiznék le senkit. Gratulálok! Rakd ki a csecsed attól biztos rádcuppan. -.-

Hányok a magadfajtáktól.

2014. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak az első nap volt.A testbeszédes dolog tényleg hülyeség :D


Szerintem várj még.Előbb jó lenne megtudni, hogy összejön-e a volt csajával.

2014. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomi? Remélem senki sem fog nálad kezdeményezni, amíg ilyen felszínes vagy.
2014. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja csesszék meg itt a suli.... most mindenki azt hiszi h tetszik a másiknak
2014. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!