Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-lányok tudnátok nekem...

Fiúk-lányok tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek szerintem tetszem, mert lesmárolt de azt mondja, hogy ő nem akar kapcsolatot. Nem tudom hogy azért mert mással akar összejönni vagy nem tetszem neki annyira, hogy járjon is velem. De az is lehet, hogy azért nem "mer" mert egyszer megbántották és csak attól fél hogy én is megbántom? Nem tudom, hogy mit tegyek mire gondoljak. Szerintetek?

2014. szept. 1. 20:37
 1/4 M4tthias válasza:
Szerintem kérdőre kéne vonni hogy mégis mit jelentsen ez a csók ami volt köztetek. Hogy most ez egy egyszeri alkalom, vagy esetleg ennek lesz majd folytatása is.
2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig az a legegyszerűbb megoldás ha őszinték vagyunk és nyíltan rákérdezünk vagy elmondjuk az érzelmeinket és ettől nem leszel te gyengébb ha kitárod az érzéseidet csak jobb ember ha mindig őszinte vagy és lényegre törő!
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem elég egyértelmű. Nem akar kapcsolatot. Az hogy lesmárol, ma már semmit nem jelent. Olyan általánossá kezd válni a bulikban mint a köszönés az utcán.
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De bulikban is általában szokott figyelni engem, és van amikor át szokott ölelni és akkor beszélgetünk is.
2014. szept. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!