Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor szoktatátok facebookról...

Mikor szoktatátok facebookról szó nélkül letörölni, letiltani egy ismerősötöket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön és mással foglalkozik/lesz kapcsolatba. 23f
2014. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha zaklatnak, hogy camozzak velük stb. (megjegyzem, nem a camozás a gond, hanem az, hogyha töbsször is mondom neki, hogy nem, de ő tovább erőszakoskodik és pluszba még olyanokat is ír)

Egyszer az exem azért tiltottam le mert mocsok mód bánt velem, és több embernek is elregélte elég részletesen az életünket.


20/L

2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az összes volt osztálytársam barátom volt FB-n, de aztán szortíroztam közülük azokat, akik primitívek, mert nem szeretném, ha olyan emberek is látnák a posztjaimat. Most kb 150 ismerősöm van, akikkel viszont nyugodt szívvel osztok meg bármit.
2014. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a 3-as. Nemrég megkopasztottam az ismerőseim számát, kb. 150 körül van most. Bár amúgyse vagyok nagy facebookos, de csak azokat hagytam meg akik tényleg ismerősök, nem felszínes ismeretségek.
2014. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én azt tiltom,aki engem is letilt!


legutóbb egy olyan csávó tiltott le,akivel randiztam párszor de sose hívott meg kb semmire,a legutolsó randin elhívott vacsorázni,amiből az lett, hogy magamnak fizettem a dolgokat,míg ő az új telefonját mutogatta,utána valahogy nem vettem fel már neki a telefont és fb-on se írtam vissza és letiltott :D

2014. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan mint a 3-as!

Nekem sincs sok ismerősöm olyan 300 körüli, de azok voltaképpen válogatott emberek...

Így is sokat letöröltem közülük.

Olyanokal törlök még, akik átvertek, megvezettek stb

2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5.hozzászóló!

Én is lány vagyok, de magyarázd már el kérlek nekem, miért elvárás mostanában a lányoknál, hogy fizessék a fogyasztásukat? Nekünk is van két kezünk-sőt egyeseknek még agyacskája is, meg tudjuk keresni a betevőnket.

Ha meg nem, akkor ne csodálkozzunk, hogy nem tekintenek a férfiak egyenlőknek magukkal, mikor ennyien eltartatják magukat.

(Bocsi, ez nagyon nem a kérdésre válasz, de nem bírtam már -.-)

2014. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha.

Nekem volt gyerekszobám, ezért szépen megbeszélem az ismerősömmel, ha valami nem tetszik.

Ha ez nem sikeres, akkor pedig úgy tiltom le, hogy előtte megírom neki, és még várok is egy kicsit, hátha tisztázható a helyzet.

2014. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az alábbi esetekben törlök szó nélkül:

- Az illető megvezetett, átvert vagy viccet próbált belőlem csinálni mások előtt

- Zavaró üzeneteket küld vagy állandóan 0 vagy kamuindokkal ír rám (pl. mert unatkozik vagy nincs ott a barátja, stb.)

- Folyamatosan zavaró dolgokat tesz közzé (pl. kedvenc csapatom állandó szidása, sokszor nyomdafestéket nem tűrő módon; rasszista/politizáló, esetleg bizonyos vallásokat erősen sértő vagy pont azokhoz szorosan tartozó kiírások; "mindig más a buta, de én bezzeg hű de okos vagyok"; állandó rinyálás apróságokon, mint pl. elveszett a rózsaszín tolltartója; stb.)

- Ha nem túl közeli ismerős, de olyasvalakivel jött össze, akit szívből gyűlölök

- Munkatársak/osztálytársak voltunk, de már nem dolgozunk/tanulunk egy helyen, ilyenkor csak azokat tartom meg, akiket arra érdemesnek tartok

2014. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyanokat szoktam letörölni akiket csak látásból ismerek (pl.egy suliba jártunk, de sose beszéltünk egy szót sem), és nem akarom hogy lássák a posztjaimat, ezenkivül olyanokat akik folyton idegesítő dolgokat írogatnak ki és osztogatnak meg vagy akik zaklatnak. (pl. folyton rámirogatnak.)
2014. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!