Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok véleménye érdekelne -...

Lányok véleménye érdekelne - szerintetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekelne, mert hát... csak.


Szóval a következő a szitu:

~2 éve bekerültem egy adott közösségbe. Volt ott egy lány, aki feltűnően kedves volt velem, ha találkoztunk. Persze mindenki az volt, hisz új voltam, de Ő kb zavarba hozott ezzel. Többször észre vettem, hogy nézett, akkor is, amikor mással beszélt. Egy időben szemeztünk is egy picit. Aztán egyszer mikor az anyjának így futólag említettem, hogy kifestettem a szobám, ő odajött és beszélgetni kezdett, rákérdezett, hogy milyen színű lett, stb... a lényeg, hogy beszélgetésbe elegyedünk, szépen elcseverésztünk erről-arról... amolyan hétköznapi csevegés volt csak.


Viszont utána... nagyon látványosan került. Később volt egy közös porgram (foci), kb egy héttel később, ahol Ő is ott volt és gondoltam kapok az alkalmon, próbáltam vele beszélgetést kezdeni. De nem sikerült. Válaszolt egy szóval, majd odébb állt, el mellőlem. Én nem akartam erőltetni, onnantól közömbösen viselkedtem vele teljesen. Azóta egyszer sem beszéltünk. (ez tán még év elején volt) Bár köszönünk egymásnak, de... érzem, hogy azóta LÁTVÁNYOSAN kerül. Nem mondtam neki semmi olyat és tényleg a beszélgetés is full semleges volt... nem gondolom, hogy az alkalommal annyira rossz benyomást tehettem rá. Vagy ha mégis, akkor ki tudja...


Lányok! Szerintetek mi lehet az oka, hogy látványosan kerül? Hozzá kell tenni, hogy van oka annak, hogy nem lehetnénk együtt - meg aztán én nem is közeledtem felé úgy igazán, csak felkeltette az érdeklődésem azzal, hogy látványosan meg-megnézett, de akkor sem értem, miért kerül ennyire látványosan. Nektek van ötletetek?


Én 23/F vagyok ő pedig 19 vagy 20/L, nem tudom mikor született.



2014. szept. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

miért is nem lehettek együtt?

nincs nagy kor különbség köztetek


egyébként nem lehet, hogy hallott valamit rólad? mondjuk lehet a barátnőjének bejöttél, és ő kavarta a sz_rt. mi lányok nagyon alattomosak tudunk lenni, én már a bőrömön tapasztaltam :/

2014. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult és jelenleg rajtunk kívül álló ok LENNE ha egyáltalán szó lenne arról, hogy Ő + Én. Azt nem tudom, hallott-e valamit rólam, ám azt tudni kell, hogy amikor baráti társasággal elmegyek kikapcsolódni, pl foci stb, akkor nagyon átvedlek infantilisbe... én nem bulizok meg ilyenek, de ilyenkor kiadom a gőzt... ontom magamból a hülyeséget meg ilyenek. Ezt nyilván látta és máskor nem látott. Máskor viszont nagyon komoly vagyok, épp az ellenkezője ennek és ugye ez a hétköznapi énem. Szóval nem tudom. De az igazi énem nem ismeri, mert azt kevesen ismerik. Lehet azt hitte, hogy dilis vagyok? :)
2014. szept. 2. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok szeretik a dilis fiukat, bizonyos mértékig :)

De amúgy ha akarod privátba leírhatod a kívülálló dolgot, mert érdekelne, kiváncsi vagyok mi lehet az a nagy OK :)

2014. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!