Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győrben hol esélyes olyan...

Győrben hol esélyes olyan lányokat keresni, akik hajlandóak egy halandóval ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval, mindkét szülőm tanár és nincs BMW-m de van miből megélnem (nem maffia, munka). Általában akkor szokott vége lenni a dolognak, mikor ezek kiderülnek... Egyáltalán nem túlzás, ma fordult elő nyolcadik alkalommal.



21/F


2014. szept. 2. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a stílusoddal lehet gond inkább... hogy nem kötöd le őket, nem teszed magad érdekessé. Lehet úgyis hogy a tények tények maradjanak, csak máshogy kell bemutatnod magad
2014. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En halhatatlan vagyok ;DD
2014. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Győri vagyok én is, szólj ha találsz, akkor én is ott keresem :)
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Edvard jobb ő halhatatlan :)
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Győrben a legkönnyebben a Rába parton lehet ismerkedni, ahol van az a beton lépcsős dolog a Klastrom Szállónál. Durván két éve ültem ki oda egy nagyobb társasággal és tele volt lányokkal, meg úgy általában fiatalokkal és simán lehet ismerkedni másokkal.


Más ötletem nincs sajnos.

2014. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is a Rába partot mondták, sajnos mióta mondták ki se néztem oda mer szakad az eső xD régebben voltam ott de mindenki csapatokban jár az úgy kicsit nehezebb, de lehet csak nekem
2014. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Győrben a csajok eléggé pénzéhesek, tudom mert én győri pénzes vagyok és tapadnak rám a csajok.
2014. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Én is úgy gondoltam, hogy csapatostul kell menni. Egyedül sehol nem könnyű ismerkedni. A lányok szinte soha nem járnak egyedül...
2014. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért vannak normális lányok is Győrben, akik nem a pénztárcád alapján választanak. Igen, Rábaparton lehet ismerkedni, de 1-2 kocsmában is meg lehet ismerni rendes csajokat. Tényleg ez a nyolcadik ilyen eset? Durva...
2014. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen nyavalygásszagot érzek...Ez a nincs BMW-m szöveg lúzerekre vall. Ország lakosságának 99%-ának nincs, mégis sokmindenkinek van barátnője, azért hagynak ott, mert nyafogsz.
2014. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!