Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én félek ettől?

Csak én félek ettől?

Figyelt kérdés
most lettem kilencedikes(kolesz).van egy nagyon szimpi lány (ő is koleszos és kilencedikes)ugy gondoltam hogy bemutatkozok:"szia Dani vagyok, téged hogy hivnak?"az elején parázok de ha tudnék vele beszelgetni akkor ellazzulok.ez normalis(?)14/f

2014. szept. 3. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ettől félni.

Ha van klubhelyiség, hívd meg oda társosjátékozni például.

2014. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én meg Pista, oszt? - fog hangzani a válasz.
2014. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A te korodban még sokan paráznak ettől. Úgy kezdj neki, hogy csak idegenként, barátkozás céljából mutatkozz be neki! Ha ez megvan, és oldódsz, és sikerült a koliban valami közös programot összehozni, akkor lépj tovább!


De sokat ne várj vele! :)

2014. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
huh rendben.koszonom.holnap majd beszélgetek vele.koszonom
2014. szept. 3. 19:09
 5/12 A kérdező kommentje:
johetnek meg tanacsok ha valamire figyelnem kene
2014. szept. 3. 19:29
 6/12 nagykitty válasza:

Nem kell félni semmitől!

Legyél kedves, figyelmes, és néha néha utalj rá apróságokkal, hogy tetszik neked. Pl: Nagyon szép szemeid vannak, tetszik a felső, stb. Kérdezd saját magáról, hogy lássa, tényleg érdeklődsz iránta. Ha az érzése kölcsönös, akkor a jövőben már maguktól fognak alakulni a dolgok.

Ha nincs hova leülnie, engedd át neki a helyed, nyisd ki neki az ajtót, és legyél úriember.

Ne legyél túl nyomulós, mert azt senki sem díjazza. Csak légy önmagad.

Ha igazán kíváncsi vagy, hogy sikerült-e a dolog, akkor egy két hét múlva csináld azt, hogy nem te mész oda hozzá, hanem már ő megy hozzád. Akkor az azt jelenti, hogy tetszel neki, és szívesen keresné a társaságod, mert boldog melletted. Mindig ajánld fel a segítségedet, még akkor is, ha nyilvánvaló, hogy meg tudja oldani a problémát!

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! :)

2014. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen ezzel nagyon sokat koszi :)
2014. szept. 5. 22:02
 8/12 A kérdező kommentje:
egyepkent megesett az a ritka dolog hogy egyezik a zenei izlesunk.legalabbis tetszik amit hallgat, mert hasonlo ahhoz amit en.az hogy egy heten at nem sokat ismerkedtem az nem nagy ban ugye?
2014. szept. 5. 22:06
 9/12 nagykitty válasza:
Nem, egyáltalán nem. A dolgok nem mindig azonnal alakulnak ki. Légy türelmes. :)
2014. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezzel megnyugtattal
2014. szept. 6. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!