Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről? Most...

Ti mit gondoltok erről? Most mit tegyek, hogyan tudhatnám meg, hogy tényleg annyi a lány, amennyi és nem vert át?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szeretném, ha tényleg 14 lenne, mégis a képei meg a hangja telóban, annyira kislányos volt, kép alapján is gyanús volt nekem, de azt írta rá, hogy hát még nem rakott fel friss képeket, azok régebbi képek, de nem lenne nektek is gyanús az ilyen? Az összes képe, amin fent van frissnek tűnik még napokban feltett is van és midnegyike ugynaúgy ilyen lapso, alacsony, kislány van, kb. 10-11-nél többnek nem tudom nézni a külseje alapján, hangja is telóban kislányos volt. Nem akarok szívni, mert ő kezdeményezett nálam fészbukkon és azt állítója már megvan 14 és én úgy tudom, hogy 14-től nem büntetnek senkit, de ha átver és tényleg nincs még 14? Remélem igazad mondott és csak max tényleg nincsneek friss képei fent. Ti mit gondoltok erről?
2014. szept. 4. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy scannelje be a személy igazolványát :D
2014. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Mr. Truth ***** válasza:
77%
azt hogy szerintem para 20+ ként ilyeneken rágodni :D Ez bizony csunya betegség... te... te tulipántaposó :D
2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom erről, hogy hagyd békén azt a lányt! Nyilvánvalóan nem az érdekel, hogy neki mi a jó és mivel okozhatnál neki örömet, egyedül az foglalkoztat, hogy lecsuknak-e ha lefekszel vele. Szállj le róla, komolyan mondom! Elég beteg pedofil állat van a világban nélküled is.
2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 fall out boy válasza:

Ha linkelsz képet vagy üziben elmondod a nevét,megfogom tudni mondani.

Egyéént elképzelhető,hogy hazudik.

2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy arc alapján engem is fiatalabbnak mondanak.

Amúgy 14 éves kor fölött nem büntetik, pedig kéne...

2014. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy midnig a fiúk szívnak, a lány meg az áldozat, pedig ő nyomul rám és nem akartam megbántani, hogy lekoptatom, pedig képei alapján nem vonzódom hozzzám, mert hát egy lapos 10 éves kislány nem izgat fel, de hát ha megírom neki meg tuti megsértődik, szegény, tök aranyos lánynak tűnik, nem akarom megbántani sem. Igazából reménykedem, hogy azóta már vonzóbb, formásabb lett, de nem ad új képet valamiért meg talizásnál is mindig hárít, fura az lyen, most komolyan csak nekem gyanús?o.O
2014. szept. 4. 16:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 20 és 14 éves lányokra hajtasz, akkor undorító segg-fej vagy. Ha nem múltál el 20, akkor nem vagy az.
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem akarsz tőle ne játsszál vele és ne parázzál azon, hogy hány éves. Tanulj meg nemet mondani, és ne legyél az áldozat aki puszta szívjóságból együtt lenne egy fiatal lánnyal.
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kep nelkul nehez megmondani, de nekem is gyanus. Kuldenel kepet privatban? Am te hany eves vagy?
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha már találkoztatok, akkor minek kell kép? Kamuszagot érzek.
2014. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!