Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről? Most...

Ti mit gondoltok erről? Most mit tegyek, hogyan tudhatnám meg, hogy tényleg annyi a lány, amennyi és nem vert át?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szeretném, ha tényleg 14 lenne, mégis a képei meg a hangja telóban, annyira kislányos volt, kép alapján is gyanús volt nekem, de azt írta rá, hogy hát még nem rakott fel friss képeket, azok régebbi képek, de nem lenne nektek is gyanús az ilyen? Az összes képe, amin fent van frissnek tűnik még napokban feltett is van és midnegyike ugynaúgy ilyen lapso, alacsony, kislány van, kb. 10-11-nél többnek nem tudom nézni a külseje alapján, hangja is telóban kislányos volt. Nem akarok szívni, mert ő kezdeményezett nálam fészbukkon és azt állítója már megvan 14 és én úgy tudom, hogy 14-től nem büntetnek senkit, de ha átver és tényleg nincs még 14? Remélem igazad mondott és csak max tényleg nincsneek friss képei fent. Ti mit gondoltok erről?
2014. szept. 4. 16:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk, te szövegértés egyes, hanem csak telefonáltunk!
2014. szept. 4. 16:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Mivel nem irod le a korodat arra következtetek h elmúltál 20. Tuti nem 14, lehet h tényleg csak 10-11, de a mai kis 10 évesek már fhaszt akarnak a lábuk közé, amit te pedo kis kanosgombóc meg is adnál neki. Kivánom h a sitten rohadj meg
2014. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Undorító vagy! Hajts a korodbeliekre! Mivan egy huszonéves nő már lepattint vagy mi? -.-
2014. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én csak beszélgetek vele, ő hajt rám, ti ostobák!!-.- Komolyan elegem van ebből a szemét emberiségből, én nem is tudnék elképzelni semmit sem egy lapos csajtól, remélem tényleg 14 és formás a lány, akkor tudnék talán vonzódni hozzá és nem vagyok pedofil, én is kisfiú vagyok még, nem egy férfi vén pedopapi!!!-.-
2014. szept. 4. 16:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor ird mar le a korod te csokott agyu! Akkor meg mit erdekel h kamu vagy sem ha nem is akarsz tole semmit. Lapos? Szoval egy kismellu lanynak mar eselye sincsen?...
2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kisfiú? Ha nincs mit titkolni a korodon miért nem írod le?

Amúgy igaz, hogy lány vagyok, de 10 év alatt senki sem mondja magára azt, hogy kisfiú/kislány, fölötte pont az a kor van, amikor az ember kikéri magának azt, hogy kisgyerekként kezelik.

2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mert nem a korom a lényeg, mit számít az most komolyan, nem rólam van szó, hanem a csajról!! Amúgy elmondanám, hogy mindig ő ír rám, de persze én vagyok a rossz fiú, megbántottatok elegem van, nem is írok többé!-.-
2014. szept. 4. 17:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi megmondtuk h fake a csaj, akkor meg mi a baj? :DDD am mwg szamit a korod, mert kefelni akarsz vele te pedo allat
2014. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem akarsz tőle akkor ne izgasson a dolog, nem rossz fiú vagy, hanem egy barom.
2014. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora lúzer vagy. Mit akarsz te egy olyan lánytól akinek még a tojáshéj se pottyant le a fenekéről. Gondolom a nagy mellű nőknek meg nem kell az ilyen pancser és ezért probálkozol a gyerekeknél.
2014. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!