Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék vele kommunikálni? :D

Hogy tudnék vele kommunikálni? :D

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú suliban, 12.-es, én pedig 10.-es lány vagyok. Már tavaly kinéztem magamnak, észre is vette, hogy figyelem. Azt hiszem nem tetszettem neki, talán most sem. Elég visszahúzódónak néz ki, nem nagyon beszélget szünetben, ha igen, akkor is inkább fiúkkal. Szóval ilyen kis vékony, visszahúzódónak emlékszek rá.

A nyáron én fogytam majdnem 10 kilót, kicsit több az önbizalmam. Ő viszont pedig izmos lett. Mikor először meglátott a héten, kicsit el is időzött rajtam a tekintete...gondolom észre vette a változást. Nekem pedig így mégjobban tetszik. De nem akarom nagyon bámulni, ha nem jövök be neki, tényleg nem akarom elrontani a napjait... :D Azt hiszem nap- és hangulat függő, hogy elfordul-e és beszélget-e tovább, mikor meglát, volt olyan is, hogy kifejezetten bámult... Persze mikor közelebb elmegyünk egymás mellett nem szoktunk egymásra nézni...

Nem merek odamenni hozzá... Figyeljem még egy darabig a reakcióit, szemezzek vele? Ha akar valamit, akkor oda fog jönni hozzám? Még most sem tartom magam szépnek, így nem látok nagy esélyt a dologra.

Nem tudom mennyire számít, de ő

egyáltalán nem néz ki rosszul, mégsem látok körülötte lányokat. Lehet van valami defektje? :D Elég erős gimibe járunk, szóval nem hiszem, hogy valami bunkó lenne... :D


2014. szept. 4. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá! Mindjárt jön az érettségi és nem lessz ideje semmire, meg az évnek is vége lessz. Nincs veszíteni valód. Nyugodtan menj oda hozzá, ha nem mész megbánod. :)
2014. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem angolul de nem olvastam végig mert nem tudok! Ráadásul egyetemet végeztem!
2014. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!